Lara Stone może "zgarnąć" trzy kontrakty Calvin Klein

W mediach pojawiła się wiadomość, że Lara Stone podpisała kontrakt z Calvin Klein na reklamowanie trzech linii firmy. Przedstawiciele marki nie potwierdzili jeszcze tej informacji.

Lara Stone od dłuższego czasu jest na topie. Obecnie jest twarzą zapachu Prada Infusion d'Iris oraz kolekcji Louis Vuitton , Jaeger , Eres i Versus , a następny sezon zapowiada się równie doskonale. Według ostatnich doniesień modelka podpisała kontrakt z firmą Calvin Klein . Zgodnie z nimi Lara miałaby zostać twarzą Calvin Klein Jeans zastępując Evę Mendes i flagowej kolekcji Calvin Klein Collection , której twarzą przez ostatnie dwa sezony była Polka, Monika Jagaciak (Jac) oraz linii kosmetyków marki. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez żadną ze stron, jednak jeśli to prawda, to Lara będzie reklamować aż trzy linie marki.

Monika Jagaciak (Jac) - Calvin Klein Collection wiosna/lato 2010Monika Jagaciak (Jac) - Calvin Klein Collection wiosna/lato 2010 Calvin Klein Collection fot. mat. prasowe

To nie pierwsza współpraca Lary z firmą Calvin Klein . W 2007 roku modelka zastąpiła Kate Moss i została twarzą linii dżinsowej, a w 2008 wystąpiła w reklamie kolekcji CK na jesień/zimę. W tym samym roku reklamowała kosmetyki marki. Teraz ma szansę na odnowienie kontraktów.

Jeśli pogłoski zostaną potwierdzone Lara odniesie naprawdę duży sukces . Zdobędzie aż trzy prestiżowe kontrakty w jednej firmie! Całkiem możliwe, że decyzja o zatrudnieniu Lary jest odpowiedzią na zwrot w stronę modelek z normalną, zdrową sylwetką, ale może to być też spowodowane planowaną ekspansją marki Calvin Klein w Europie . Lara Stone jest niezwykle popularna na starym kontynencie, zwłaszcza w modnej Francji .

Więcej o: