Tom Ford "podkupuje" projektantów

Tom Ford w swoim zespole ds. mody damskiej chce mieć najlepszych z najlepszych i według pogłosek złożył konkurencyjną ofertę projektantce z Givenchy i projektantowi marki Alexander McQueen.

Pierwsze informacje o planach Toma Forda związanych z modą kobiecą poruszyły media w ubiegłym roku, a w październiku projektant potwierdził, że planuje stworzyć damską kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem. Początkowo chciał wystartować zimą 2010, jednak już wiadomo, że to jest nierealne i najbliższym możliwym terminem będzie zima 2011 . Prace nad kolekcją powinny rozpocząć się minimalnie na rok przed planowanym debiutem, a trzeba jeszcze zebrać fundusze i zatrudnić zespół projektantów .

Media donoszą, że Tom Ford zaczął kompletowanie zespołu projektowego od obsadzenia stanowiska projektanta ds. akcesoriów damskich . Według pogłosek tę ofertę pracy otrzymał Pablo Coppola , który jest związany z marką Alexander McQueen . Kolejną osobą w zespole ma być Caroline Tixier , która w ostatnim czasie była pracowała nad damską kolekcją ready-to-wear w firmie Givenchy . W ostatnich doniesieniach wspomina się również projektanta obuwia Michaela Lewisa , który współpracował z Tomem w Gucci. Na razie te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone .

Media spekulują, że Tom podkrada projektantów , jednak to normalny proceder w świecie mody. Ford szuka dobrych ludzi i oferuje im możliwość stworzenia linii, która bez wątpienia okaże się sukcesem. Wiele osób marzy o takiej szansie. Praca z tak doskonałym biznesmenem, który wszystko czego dotknie obraca w sukces to doświadczenie, które warto zdobyć. Pracując w YSL i Gucci , Tom udowodnił, że wie, czego pragną kobiety, a jego zmysł menadżerski i biznesowa intuicja sprawiają, że z sukcesem rozwija swoją własną firmę.

Fanki talentu Toma od lat czekają na start jego linii dla kobiet, ale projektant się nie spieszy z debiutem. Modą damską zamierza zajmować się przez następne 30 lat , dlatego półroczne opóźnienia są dla niego do przyjęcia. W ubiegłym roku powiedział, że nie chodzi o to, czy ruszą, ale kiedy. Możliwe, że będzie to dopiero 2012, ale damska kolekcja Toma Forda z pewnością wprowadzi zamieszanie w świecie mody . Nie możemy się tego doczekać!

Seksowny Tom Ford

Czytaj w Znam.to: Pobudzający zapach kremu na fajny początek dnia

Więcej o: