Peaches Geldof nie jest już twarzą Ultimo

Szefowie Ultimo zerwali kontrakt z Peaches Geldof. Ze swojej strony i sklepów wycofali również materiały promocyjne z gwiazdą po tym, jak do internetu przeciekły nagie zdjęcia Peaches, być może zrobione pod wpływem heroiny. Nową twarzą Ultimo została Kelly Brook. Zobaczcie zdjęcia!

Adwokat Peaches zapewnia, że celebrytka wcale nie była pod wpływem heroiny, ale niestety decyzja Ultimo o zerwaniu współpracy już zapadła.

Firma Ultimo jest skierowana do młodych kobiet, za które czujemy się odpowiedzialni. Dlatego chcemy prezentować tylko pozytywne wzorce, które mogłyby stać się inspiracją dla naszych klientek. (...) To niemożliwe, żeby Peaches wciąż była twarzą linii Miss Ultimo.

- powiedziała Michelle Mone, założycielka Ultimo

Niektórzy  byli zdziwieni, że Peaches została twarzą Miss Ultimo , twierdząc, że modelki reklamujące bieliznę przeważnie są wyższe i szczuplejsze.

Jednak Ultimo nie pierwszy raz wybiera modelki o kobiecych kształtach. Wcześniej twarzą marki była między innymi Mel B . Nowy wybór więc nie dziwi - Kelly Brooks wydaje się idealna w roli reprezentantki marki. W nowej kampanii wygląda niesamowicie seksownie i kobieco. Według Michelle Mone taka właśnie ma być wiosenna kolekcja Ultimo : seksowna, kobieca i luksusowa . Zobaczcie same:

Na miejscu 9. uplasowała się Kelly Brook. Na miejscu 9. uplasowała się Kelly Brook.  ULTIMO

Na miejscu 9. uplasowała się Kelly Brook. ULTIMO

Na miejscu 9. uplasowała się Kelly Brook. ULTIMONa miejscu 9. uplasowała się Kelly Brook. ULTIMO

Panache - bielizna dla każdej kobiety

Pokaz bielizny PanachePokaz bielizny Panache Pokaz Panache fot. EAST NEWS

Więcej o: