Trzy nowości marki Estee Lauder

Zespół Luli intensywnie śledzi nowinki. Dzisiaj przedstawiamy trzy nowe produkty marki Estee Lauder - perfumy, wypełniacz zmarszczek i maskarę.

Woda perfumowana Brasil Dream

Estee Lauder Brasil DreamEstee Lauder Brasil Dream mat. prasowe Estee Lauder

Producent zapewnia, że to zapach idealny na nadchodzące ciepłe dni . Inspirowany wakacjami, brazylijskim słońcem, gorącym klimatem i świetną zabawą.

Nuta głowy: guava, ananas, neroli oraz kwiat pomarańczy.

Nuta serca: jaśmin, brazylijska gardenia, cytryna, bergamotka.

Nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe i nuta mleka kokosowego.

Zapach Estée Lauder Brasil Dream jest z edycji limitowanej , a dostępny jest w Perfumeriach Sephora od marca 2010 .

Sugerowana cena detaliczna za 50 ml wody perfumowanej - 175 zł .

Wypełniacz zmarszczek Perfectionist [CP+] Targeted Deep Wrinkle Filler

Estee LauderEstee Lauder mat. prasowe Estee Lauder

Estee LauderEstee Lauder mat. prasowe Estee Lauder

Ten kosmetyk to skoncentrowany wypełniacz głębokich zmarszczek , który ma zmniejszać ich widoczność natychmiast po nałożeniu oraz spłycać je za pomocą wspomagania naturalnej produkcji kolagenu . Jego zadaniem jest także wypychanie tych najgłębszych za pomocą kuleczek kwasu hialuronowego . Te kuleczki mają wchłaniać wodę znajdującą się wokół nich, pomagając je wypychać, wygładzać zmarszczki i zmniejszać ich widoczność.

Producent obiecuje dodatkowy efekt optycznego wygładzenia za pomocą mieszanki optycznej Advanced Optical Blend, składającej się z fluorescencyjnych pigmentów rozjaśniających cienie i niwelujących widoczność niedoskonałości.

Perfectionist [CP+] Targeted Deep Wrinkle Filler pojawił się w perfumeriach w marcu 2010 .

Sugerowana cena detaliczna: 176 zł (15 ml)

Maskara Sumptuous Bold Volume Waterproof

Estee LauderEstee Lauder mat. prasowe Estee Lauder

Estee LauderEstee Lauder mat. prasowe Estee Lauder

Nową wodoodporną maskarę najbardziej zachęcająco przedstawia sam producent: "Od dziś piękne rzęsy nie są już zarezerwowane tylko na uroczyste wyjścia chyba, że uroczyste wyjście oznacza spotkanie milę od brzegu, by zwiedzać miejscowe rafy koralowe. Żeglowanie, pływanie, surfing. Bieg. Łzy? Nie bój się! Twoje rzęsy chroni rewolucyjna nowa wodoodporna maskara od Est?e Lauder."

Maskara oprócz odporności na wodę, ma podkręcać, pogrubiać i wydłużać rzęsy w stopniu, jaki był niemożliwy do tej pory. Wszystko to za pomocą nowej formuły , której składniki połączono z innymi lekkimi, aczkolwiek znacznie zwiększającymi objętość substancjami, takimi jak naturalna mika czy glinka kaolinowa , i zawieszono w dwufazowym mechanizmie żelującym, by uzyskać zadziwiającą objętość i podniesienie bez dodatkowego obciążania rzęs .

Maskara dostępna w perfumeriach od marca 2010 .

Sugerowana cena detaliczna : 110 zł

Botoks - cud nauki czy cywilizacyjny zbytek?

Więcej o: