Jogging w stylu gwiazd

Jeśli po świętach chciałybyście pozbyć się zbędnych kalorii, warto zdecydować się na jogging. Zobaczcie w czym biegają Miley Cyrus, Ashley Olsen i Sophie Monk. Każda z nich ma inny pomysł na wygodny strój.

Jogging to świetny pomysł na poprawę kondycji i samopoczucia. Bieganie odstresowuje, poprawia ukrwienie całego organizmu i dotlenienie mózgu . To sposób na odzyskanie formy po leniwych świętach. Przede wszystkim - przyjemny! Do biegania można namówić znajomych albo wziąć ze sobą ulubioną muzykę .

Decydując się na jogging warto pomyśleć o właściwym stroju. Nie musi być wyszukany, musi być przede wszystkim wygodny . I najlepiej z naturalnych materiałów . Najważniejsze są odpowiednie buty , które powinny amortyzować uderzenia stopy o podłoże, być dobrze dopasowane do stopy i stabilne . Nieodpowiednie obuwie może być przyczyną przemęczenia stóp, powodować ból kręgosłupa czy stawów.

Miley Cyrus wybrała najbardziej popularny strój do biegania. Dresowe spodnie i t-shirt z bawełny dają gwarancję wygody. Czapka z daszkiem chroni przed słońcem i dobrze trzyma się na głowie podczas biegania.

Jeśli nie przepadacie za sportowymi ubraniami , warto wziąć przykład z Ashley Olsen . Gwiazda biega w bawełnianej koszuli zestawionej z legginsami. Ciemne okulary i podwinięte rękawy nadają jej casualowy look. To uniwersalny strój , w którym można spokojnie wstąpić po drodze do sklepu albo do kawiarni z przypadkowo spotkaną znajomą bez poczucia, że jest się przebraną. Ashley zdradzają jedynie sportowe buty.

Sophie Monk wybrała seksowny, opinający, krótki top i legginsy. Ale bieganie w pełnym makijażu to już przesada!

Zobaczcie nasze propozycje stroju na jogging w stylu Ashley, Sophie i Miley:

Koszula Kappahl 139zł, legginsy ok.H&M 28zł, buty Adidas 290zł, Top Adidas 90zł, spodnie H&M ok.110zł, buty Puma 280zł, T-shirt Kappahl 109zł, spodnie dresowe H&M ok.50zł, buty Adidas 280zł

WIOSENNE SPORTY. Bieganie - kupujemy buty, ubrania, dodatki i gadżety.

Odważ się być piękniejsza wiosną!

Więcej o: