Emma Stone zna moc czerwieni

Nude look to ostatnio jeden z bardziej popularnych trendów wśród gwiazd. Emma Stone wie co zrobić, żeby cieliste gamy nie wyglądały nudno.

Emma pojawiła się na premierze filmu "Paper Man" w jedwabnej, drapowanej, cielistej sukience Stelli McCartney . Do niej założyła szpilki we wzór przypominający cętki . Kropką nad i są czerwone usta i czerwone paznokcie u stóp.

Ocena Luli: 8

Umiejętność dobrania ubrań do typu urody i znajomość swoich mocnych i słabych punktów jest zawsze bardzo cenna i to ona świadczy o wyczuciu stylu, a nie ślepe kopiowanie najnowszych trendów. Aktorka znana między innymi z filmu "Duchy moich byłych" wie, że czerwień szminki świetnie gra nie tylko z kolorem sukienki, ale przede wszystkim włosów i szaro-zielonym odcieniem oczu . Wzorzyste szpilki i drapowana sukienka to zestaw idealny. Jeśli musiałybyśmy się do czegoś przyczepić, to cielistego materiału , podtrzymującego sukienkę, który teoretycznie ma być niewidoczny. Nam niestety wciąż kojarzy się ze strojami łyżwiarek. No i mimo idealnej stylizacji Emmy trochę już jesteśmy zmęczone nude lookiem. Stał się zbyt popularny i jednak dosyć zachowawczy.

Emma Stone (fot. AP)

Emma Stone (fot. East News/ Rex Features)

Co sądzisz o stylizacji Emmy?
Więcej o: