Polki w katalogu J. Crew

Firma J. Crew oprócz tradycyjnego, sezonowego lookbooku przygotowuje także katalogi na poszczególne miesiące. W kwietniowym numerze znalazły się dwie Polki - Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss.

Amerykańska marka J. Crew powstała w 1983 roku . Początkowo sprzedawano produkty wykorzystując katalog , który był dostarczany do domów, a po sześciu latach został otwarty pierwszy sklep w Nowym Yorku . Dziś firma prowadzi sprzedaż w sklepach regularnych, outletach i przez Internet. Nadal, jednak wykorzystuje katalogi, które bardziej niż tradycyjne gazetki promocyjne, czy katalogi wysyłkowe przypominają foldery reklamowe.

Katalog J. Crew kwiecień 2010 - Magdalena FrąckowiakKatalog J. Crew kwiecień 2010 - Magdalena Frąckowiak Magdalena Frąckowiak fot. mat. prasowe J. Crew

Na stronach marki co miesiąc pojawia się nowy numer internetowego katalogu . Podczas przeglądania fotografii można bardzo szybko znaleźć interesujące nas produkty. Wystarczy kliknąć na wybrane zdjęcie i otworzy się strona z zestawieniem ubrań oraz dodatków wykorzystanych w stylizacji. To znakomite połączenie fotografii z internetową technologią, które ułatwia klientom zakupy .

Oprócz miesięcznych i okazjonalnych katalogów firma J. Crew na początku sezonu tworzy też lookbook prezentujący główne nurty kolekcji. Ubrania na sezon wiosna/lato 2010 prezentowała Magdalena Frąckowiak . Modelka wzięła również udział w sesji do katalogu na marzec i kwiecień. Polka znalazła się nawet na okładce aktualnego numeru . W kwietnowym wydaniu pojawiła się też Kasia Struss , chociaż można ją zobaczyć jednynie na kilku zdjęciach.

Moim zdaniem ładniej wygląda:
Więcej o: