Limitowana Coca Cola Light

To prawdopodobnie najtańsza rzecz, która będzie sygnowana nazwiskiem Lagerfelda. projektant użyczył swojego wizerunku Coca Coli - oczywiście light.

Limitowana Coca Cola Light ma białą butelkę na której widać charakterystyczna sylwetkę Karla Lagerfelda . Kapsel jest różowy, tak samo, jak napis "light". Na dole dodany został podpis kreatora.

Projektant zaprojektował butelkę i zrobił zdjęcie reklamujące jego współpracę z Coca Cola France. W kampanii reklamowej wzięli udział jego ulubieni modele - Baptiste Giabiconi i Coco Rocha . Coco doskonale wygląda w rockowym stroju stylizowanym na styl Lagerfelda -  biało-czarne zestawienie i skórzane rękawiczki. Ostatnio, ulubioną modelką i muzą projektanta była Lara Stone . Czyżby rudowłosa Coco zdetronizowała koleżankę, a może Karl nie wybrał Lary ze względu na jej "pełniejsze" kształty, które raczej nie pasują do napoju typu Light ?

Limitowana Coca Cola Light w butelce autorstwa Karla Lagerfelda - Coco Rocha i Baptiste GiabiconiLimitowana Coca Cola Light w butelce autorstwa Karla Lagerfelda - Coco Rocha i Baptiste Giabiconi Coco Rocha i Baptiste Giabiconi fot. colette.fr

Coca Colę Lagerfelda można będzie kupić od 24 kwietnia w internetowym sklepie Colette. Butelka będzie kosztować 3,5 euro . Zagorzali fani projektanta mogą kupić napój w opakowaniu z otwieraczem. Za ten zestaw trzeba będzie zapłacić 60 euro .

Limitowana Coca Cola Light w butelce autorstwa Karla LagerfeldaLimitowana Coca Cola Light w butelce autorstwa Karla Lagerfelda fot. colette.fr

Więcej o: