Interview na iPada

Trzeciego kwietnia, gdy iPad trafił na półki kilka redakcji przygotowało własną premierę tworząc numer dostosowany do nowej technologii. Kwietniowy Interview dostępny był jako "iPad issue". To pierwszy magazyn modowy dostępny w tej wersji.

W lutym tego roku przedstawiciel Conde Nast ogłosił, że powstaną wersje pięciu magazynów na iPada . Jednak pierwszym magazynem modowowym dostosowanym do czytania na tablecie Apple jest nie Vogue, czy W, ale Interview.

Interview iPadInterview iPad fot. mat. prasowe Najnowszy, kwietniowy numer magazynu Interview można wgrać na swój tablet. Aplikacja składa się z 330 stron z obrazkami, tekstem oraz około 20 minut nagrań audio i wideo . W numerze można zobaczyć sesję Jersey Shore autorstwa Terry'ego Richardsona. Magazyn na iPada można kupić w sklepach Apple w specjalnej cenie 99 centów . Cyfrowe wydanie wyprzedziło drukowaną wersję o ponad tydzień - czasopismo trafi do kiosków dopiero 12 kwietnia.

Szybka reakcja redakcji Interview jest dowodem na to, że przyszłość czasopism związana jest z najnowszymi technologiami. Doskonałym przykładem jest promowany przez nas internetowym magazyn Dilemmas .

Więcej o: