Frędzle w wydaniu Leighton Meester

Leighton Meester na nowojorskiej premierze "Nocnej Randki" pojawiła się w bardzo oryginalnej sukience.

Sukienka pochodzi z wiosennej kolekcji Giambattista Vali. Ma ciekawy graficzny wzór i długie frędzle z tyłu. Świetnie leży, wydłużony dekolt w serek, czarne odcięcie pod biustem i pionowe linie po bokach optycznie wyszczuplają (chociaż aktorka nie potrzebuje się "optycznie wyszczuplać"). Do sukienki Leighton Meester założyła buty PHI i biżuterię Cathy Waterman .

Ocena Luli: 8

Stylizacja Leighton to powiew świeżości wśród często zbyt zachowaczych, wieczornych kreacji gwiazd. Aktorka założyła niesamowitą sukienkę, elegancką, chociaż w dosyć "niewieczorowej" gamie . Frędzle z tyłu nadają jej oryginalności. Buty (paseczki) współgrają z czarnymi elementami sukienki, tak że daje to całościowy "graficzny" efekt . Bordowa szminka Leighton dopełnia zielenie (wpadające w seledynowy ). Jedyna rzecz, jaką byśmy zmieniły to fryzura. Naszym zdaniem, zamiast romantycznie pofalowanych, rozpuszczonych włosów, pasowałaby bardziej "powściągliwa", upięta fryzura .

Leighton Meester na nowojorskiej premierze 'Nocnej Randki'Leighton Meester na nowojorskiej premierze "Nocnej Randki" East News/ LFI/ Joy Scheller

Leighton Meester na nowojorskiej premierze 'Nocnej Randki'

Co sądzisz o stylizacji Leighton?
Więcej o: