Pielęgnacja włosów koloryzowanych z Loreal Professionnel

Dzisiaj postanowiłyśmy Wam przedstawić nie nowość, ale dobrze znane i bardzo lubiane kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów koloryzowanych.

to profesjonalna seria kosmetyków do włosów farbowanych . Ma za zadanie przedłużać trwałość koloru chroniąc przed wodą - jego największym wrogiem. Otwiera ona łuski włosa, który ją wchłania, a to prowadzi do ubytków wewnątrz struktury i utraty pigmentów. Dodatkowo woda potęguje szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego, sprzyjając rozpadowi melaniny i nasilając odbarwianie włosa. Łańcuchy keratynowe ulegają uszkodzeniu, a to powoduje zniszczenia, które maja bardzo duży wpływ na trwałość koloryzacji.

Technologia tych kosmetyków pozwala zapobiegać wszystkim tym czynnikom , a dodatkowa molekuła pełni we włosach funkcję ochronną i regenerującą . Producent zadbał także o filtry UV , by włosy się nie utleniały pod wpływem słońca i o magnez , który wzmacnia ich włókna.

Te bardzo dopracowane pod względem składu kosmetyki mają grono swoich wiernych fanek także z drugiego powodu - jak na profesjonalną serię używaną w salonach fryzjerskich, nie są horrendalnie drogie .

Niżej prezentujemy całą serię wraz z cenami:

Pielęgnacja włosów koloryzowanych z Loreal ProfessionnelPielęgnacja włosów koloryzowanych z Loreal Professionnel mat. prasowe

Na kolażu: Szampon przedłużający trwałość koloru ok. 50 zł ; maska przedłużająca trwałość koloru (do spłukiwania) ok. 80 zł ; intensywna kuracja do włosów koloryzowanych ok. 38 zł ; odżywka w kremie przedłużająca trwałość koloru ok. 68,50 zł ; odżywka normalizująca i wygładzająca powierzchnię włosa przed koloryzacją ok. 38 zł ; mleczko przedłużające trwałość koloru ok. 68,50 zł .

Aerobiczna Szóstka Weidera - efekt wart wysiłku

Więcej o: