Nowa kolekcja Fafi dla adidas

Do sklepów trafiła druga część kolekcji Fafi for adidas originals, w której oprócz butów znajdziecie też odzież.

To już trzecia kolekcja zaprojektowana przez paryską artystkę Fafi dla marki adidas originals. Linia została podzielona na dwie części - pierwsza pojawiła się w sklepach jesienią 2009, a druga właśnie trafiła do sprzedaży .

Fafi for adidas originalsFafi for adidas originals fot. adidas.com

W drugiej partii oprócz butów można kupić ubrania . W kolekcji znalazła się wcięta skórzana kurtka w stylu bolero wykonana z lekkiej skóry typu nappa, która zachwyca satynową podszewką ozdobioną jedną z fafinetek artystki. Kolorowa grafika pojawiła się również na prostej, białej bluzce i kombinezonie adidas Street Fafi Overall . W kolekcji, oprócz nietypowych ubrań, znalazły się także buty. W poprzedniej sezonie artystka postawiła na klasyczne, czarno-białe zestawienia, a w tym zachwyca feerią barw. Fafi zamieniła flagowe modele butów adidas w płótno malarskie i puściła wodze fantazji, a efekt jest naprawę niezwykły. Buty do koszykówki Ecstasy Hi Fafi ozdobione zostały tęczowymi cekinami i elementami z metalizowanej skóry. To projekt dla odważnych fashionistek.

Fafi for adidas originalsFafi for adidas originals fot. adidas.com

Cała kolekcja jest wesoła, kolorowa i na pewno spodoba się młodzieży lubiącej odważne projekty . Marka adidas originals stawia na innowacyjność i kreatywność, a limitowane kolekcje znanych artystów, jak Jeremy Scott , czy Fafi, wnoszą do mody sportowej powiew świeżości.

Fafi for adidas originals

Więcej o: