Kalendarz Pirelli 2011

Powszechnie wiadomo, że zdjęcia do kalendarza Pirelli na 2011 zrobi Karl Lagerfeld, który zapowiedział, że pojawią się w nim wszystkie top modelki. Znamy kilka nazwisk.

Czterodniowa sesja zdjęciowa do najnowszej edycji najsłynniejszego kalendarza Pirelli odbyła się w studiu Karla Lagerfelda w Paryżu . Isabeli Fontana na swój profil na Twitterze wrzuciła kilka zdjęć z tego wydarzenia, które jednak po jakimś czasie usunęła. Na fotografiach modelki można było dostrzec Heidi Mount , Natashę Poly , Magdalenę Frąckowiak i Biancę Balti . Według doniesień w sesji wzięły też udział Lara Stone i aktorka Julianne Moore .

Isabeli Fontana, Heidi Mount, Natasha Poly, Magdalena Frąckowiak i Bianca Balti - kulisy sesji Pirelli 2010Isabeli Fontana, Heidi Mount, Natasha Poly, Magdalena Frąckowiak i Bianca Balti - kulisy sesji Pirelli 2010 fot. twitter.com

Karl zapowiedział też, że oprócz pięknych kobiet do sesji kalendarza zaangażował również kilku modeli . Jednym z nich najprawdopodobniej będzie ulubieniec projektanta - Baptiste Giabiconi . Wiadomo, że w ekipie pracującej nad sesją znaleźli się: makijażysta Peter Philips, fryzjer Sam McKnight i stylista George Cortina.

Oficjalna premiera kalendarza Pierlli 2011 odbędzie się 30 listopada 2010 w Moskwie .

Więcej o: