Szkicowana Demi Moore

Okładkę limitowanej edycji angielskiego Elle narysowała znana blogerka, fotografka mody ulicznej i ilustratorka Garance Dore. To już drugi magazyn w tym miesiącu, który zamiast fotografii zdecydował się na rysunek.

Pierwszy był australijski Harper's Bazaar . Na okładce majowego numeru pojawiła się Lily Allen narysowana przez Davida Bromleya. Artysta wzorował się na zdjęciu ze styczniowego, rosyjskiego Harper's Bazaar, na którym piosenkarka wystąpiła topless.

Harper's Bazaar, Australia, May 2010

Rysunek to strategiczne rozwiązanie dla  Demi Moore , która zapewne ma już dość photoshopowych skandali . Naszym zdaniem Garance Dore świetnie poradziła sobie z zadaniem. Blogerka słynie z wyczucia stylu, klimatycznych fotografii paryskiej mody i minimalistycznych rysunków kobiet. Niestety limitowany numer Elle został wydany jedynie w 100 egzemplarzach .

Jeżeli macie ochotę zobaczyć Garance w roli fotografki, oprócz bloga polecamy majowy, na szczęście nielimitowany numer angielskiego Elle, w którym blogerka zrealizowała w rodzinnym Paryżu sesję mody w cyklu "Style For Less".

Demi Moore z ciałem Anji Rubik

Demi Moore W Magazine grudzień 2009Demi Moore W Magazine grudzień 2009 Demi Moore fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Więcej o: