Weekend z modą i malarstwem

Już w najbliższy weekend, 24 i 25 kwietnia, lotny butik VeryVery ponownie zaprasza w odwiedziny. Jedną z nowości będzie biżuteria Marcina Giebułtowskiego.

Będzie sporo wiosny i jeszcze więcej lata, kolory oraz zwiewności, ubrania na co dzień i świetne sukienki na zbliżający się sezon weselno-imprezowy. Zaprezentowane zostaną nowe wiosenno-letnie kolekcje zaprzyjaźnionych projektantek: Dominiki Adamczyk , Joanny Werc , Joanny Hawrot , Żanety Górskiej-Biernat oraz, po raz pierwszy w VeryVery , Kamili Zielińskiej . Będą też nowi projektanci biżuterii, do poprzedników dołączyli: znany wszystkim lub prawie wszystkim Marcin Giebułtowski oraz Viola Lee . A to wszystko na tle wystawy prac świetnej kobiecej grupy malarskiej Paint House , czyli Wioriki Zagórowskiej, Karoliny Jarosławskiej, Małgorzaty Żurady i Klaudii Kudelskiej.

Projekt: Joanna HawrotProjekt: Joanna Hawrot Joanna Hawrot fot. mat. prasowe

Jak zwykle ubrania można dopasować lub zamówić na miarę. Dodatkowo w sobotę zapraszamy na indywidualne warsztaty wizażu , godzina ze znakomitą wizażystką - Asią Szczęsną , na pewno pozwoli odświeżyć wizerunek na wiosnę. Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: veryveryWarsaw@gmail.com .

Spotkanie z VeryVery odbędzie się w kawiarni Zagadka na ul. Elektoralnej 24. Zapraszamy 24 i 25 kwietnia od 12.00 do 19.00. Więcej szczegółów na blogu VeryVery oraz veryvery.pl . Zobacz relację z poprzedniej edycji .

VeryVeryVeryVery fot. mat. prasowe

Pokaz Marcina Giebułtowkisego na Fashion Week Poland

Więcej o: