Która lepiej: Sheryl Crow czy Tina Fey?

Gwiazdy pojawiły się w podobnych sukienkach Dolce&Gabbana na rozdaniu nagród Matrix, przyznawanych "kobietom, które zmieniły świat". W sytuacji, która dla wielu gwiazd byłaby największym koszmarem, one wykazały się poczuciem humoru.

Odbierając nagrodę Tina Fey wskazała na Sheryl i tak skomentowała niezręczną sytuację:

Jeśli chcecie zobaczyć, jak ta sukienka leży na ciele surferki, spójrzcie tam. Ja noszę ją ze swetrem.

Podczas wieczoru Tina i Sheryl dużo się wspólnie fotografowały. Takie rozwiązanie jest lepsze niż omijanie się szerokim łukiem przez całą imprezę. Dobrze, że gwiazdy wykazały się poczuciem humoru i dystansem do siebie .

Sheryl Crow, Tina Fey (McMullan CO/ Sipa/ East News)Sheryl Crow, Tina Fey (McMullan CO/ Sipa/ East News) Sheryl Crow, Tina Fey (McMullan CO/ Sipa/ East News)

Pozostaje pytanie czy te sukienki były trafione? Czy aby na pewno Dolce i Gabbana tak sobie wyobrażali stylizacje swoich kreacji? Projektanci słyną z drapieżnych, zmysłowych projektów, podkreślających kobiecość. Nawet jeśli motywy zwierzęce zamieniają na kwiatowe to wątpimy czy chodzi im o look kury domowej z lat 50 . Niestety zarówno Sheryl jak i Tina spotęgowały to wrażenie, zamiast je przełamać. Zgrzebny sweterek, beżowe dodatki, niedopracowane fryzury sprawiają, że Tina i Sheryl wyglądają dosyć przeciętnie i te stylizacje je postarzają. Może należałoby zadać pytanie - która gorzej?

Tina FeyTina Fey McMullan CO/ Sipa/ East News

Tina Fey

Sheryl CrowSheryl Crow McMullan CO/ Sipa/ East News

Sheryl Crow

Dolce&Gabanna, wiosna/lato 2010Dolce&Gabanna, wiosna/lato 2010 Zeppelin/ East News

Projekt: Dolce Gabbana (wiosna/lato 2010)Projekt: Dolce Gabbana (wiosna/lato 2010) Dolce and Gabbana fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Dolce & Gabbana, wiosna/lato 2010

Która lepiej: Gwyneth Paltrow czy Fergie

Gwyneth Paltrow vs. FergieGwyneth Paltrow vs. Fergie fot. East News

Która gwiazda wygląda lepiej?
Więcej o: