Fokus na koronkowe spodnie

Dawno w modzie nie powiło się nic równie zmysłowego. Trend bieliźniany przywrócił kobiecość i ponętne projekty, jak piękne, koronkowe spodnie Valentino.  

Koronka zwykle kojarzyła się z przepychem i romantyzmem, jednak tym sezonie zmieniła swoje oblicze - przyjęła ascetyczną, ale ponętną formę. Stella McCartney i Maria Grazia Chiuri oraz Pier Paolo Piccioli, projektujący dla Valentino , postawili na minimalizm . Ich koronkowe projekty są proste, ale nie zatracają swojego zmysłowego uroku. Doskonale podkreślają kobiecość i zniewalają.

Koronkowe spodnie ValentinoKoronkowe spodnie Valentino www.net-a-porter.com

W kolekcji Valentino, oprócz pięknych marynarek, czy bluzek można kupić koronkowe spodnie . Wykonane zostały z szarego szyfonu i delikatnej koronki. Wyglądają, jak mgiełka , co dodatkowo podkreśla kobiecość. Są eleganckie, zmysłowe i wpisują się w trend bieliźniany . To doskonała alternatywa dla małej czarnej, która takich delikatnych spodniach wydaje się zbyt poważna i za "ciężka".

Koronkowe spodnie można zestawić z elegancką górą lub białą, casualową bokserką. Sprawdzą się podczas ważnego wyjścia, a odważniejsze osoby mogą je nosić zamiast dżinsów. To nie jest projekt dla "szarych myszek", czy romantycznych dziewczynek, ale propozycja dla pewnych siebie kobiet , które nie muszą podkreślać swojej siły skórą i ćwiekami. W tym sezonie ubrania są naszą druga skórą, a spodnie Valentino doskonale wpisują się w to założenie.

Można je kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter . Kosztują ok. 1127 euro.

Więcej o: