Makijaż w stylu Kate Hudson

Zielone oczy, złote blond włosy, rozbrajający uśmiech...Kate Hudson jest uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet Hollywood. Mimo, iż delikatna - w makijażu nie oszczędza!

Twarz: Cera Kate jest lekko opalona . Na takiej skórze mniej widać niedoskonałości . Zamiast ciężkiego podkładu wystarczy nałożyć na twarz puder matujący. Róż nie jest w zbyt czerwonym kolorze, ale delikatnie podkreśla kości policzkowe i ma odcień brzoskwiniowy .

Suknia o geometrycznym kroju prezentowała się niesamowicie na Kate podczas premiery filmu 'Bride Wars'Suknia o geometrycznym kroju prezentowała się niesamowicie na Kate podczas premiery filmu "Bride Wars" Fot. Peter Kramer AP

Oczy: Blondynki mają często bardzo jasne, niewidoczne brwi. Wyrazistości nada im kredka. Można też użyć matowego cienia i lekko brązowym odcieniu, bądź zestawu do malowania brwi (ma takie np. firma Inglot , ok. 30 zł)

Suknia o geometrycznym kroju prezentowała się niesamowicie na Kate podczas premiery filmu 'Bride Wars'Picasa 2.7

Na wielkie wyjścia - mała czarna jest absolutnym klasykiem wieczorowej mody , podobnie jak smoky eyes wieczorowego makijażu. Do zielonych oczu Kate pasują odcienie granatu oraz szarości. Najciemniejszy kolor nakładaj w zewnętrznych kącikach oczu i rozetrzyj je poza ich kontur. Jasnoszarym, lub lekko srebrzystym kolorem muśnij dolna powiekę, oraz wewnętrzne kąciki oczu. Jasnym, nawet białym cieniem, najlepiej transparentnym (oby bez przesady!) muśnij łuk brwiowy . To otworzy nam oko i doda ciemnemu makijażowi świetlistości.

Dodatkowo użyj eye linera - koniecznie w czarnym kolorze . Jeśli masz problem z jego nałożeniem możesz najpierw narysować kreskę czarną kredką (dobrze nada się do tego czarna kredka Miss Sporty , cena 7,90zł) - jest miękka i łatwo się nią rysuje), a potem jadąc po tej linii poprawić ją eye linerem. Aby efekt był taki jak na zdjęciu kreska powinna być dosyć gruba. Tą samą czarną kredkę użyj do pomalowania dolnej powieki. Trochę mocniej jej zewnętrzną część. Obrysuj też środek oka. Rzęsy mocno wytuszuj maskarą !

Suknia o geometrycznym kroju prezentowała się niesamowicie na Kate podczas premiery filmu 'Bride Wars'

Usta: Złotą zasadą w makijażu tego typu jest to, że decydując się na ciemny make up oka, automatycznie wybierasz jasne usta . Szminka nawilżająca w jaśniutkim naturalnym kolorze (na przykład pomadka Watershine marki Maybelline , cena ok. 10zł, Polecam 630A!), swoją rolę odegrają też jasne błyszczyki.

Suknia o geometrycznym kroju prezentowała się niesamowicie na Kate podczas premiery filmu 'Bride Wars'

Do tego typu makijażu naprawdę nie trzeba wiele. Idealny na imprezę! Same spróbujcie!

Katarzyna Bigos

Zobacz również:

Fokus na sukienkę Kate Hudson

Kate HudsonKate Hudson Fot. Chris Pizzello AP

Więcej o: