Kolekcja Hermes - wiosna 2010

Nadeszła wiosna i zbliża się długi weekend. To doskonały moment na wypoczynek na świeżym powietrzu. Idealne kreacje na sportową wiosnę zaprojektował Jean Paul Gaultier dla marki Hermes.

Wiosenna kolekcja marki Hermes to hołd złożony modzie sportowej . Jean Paul Gaultier wykorzystał sportowe inspiracje do stworzenia wygodnych i szykownych stylizacji. Białe zestawienia to stroje idealne na kort, czy świeże powietrze. Plisowane spódniczki ledwo zakrywające pośladki i te przedłużone, sięgające aż do kostek. W kolekcji znalazły się też luźne tuniki i proste, długie spódnice. Dziewczyny preferujące wygodę również znajdą coś dla siebie. W zestawieniach pojawiły się też luźne spodnie, rybaczki oraz szorty. Na górę projektant zaproponował swetry, blezery, polówki, góry od staników, a także marynarki o prostej formie.

Stylizacje są wygodne . Postawą wielu z nich jest przydatna na "humorzastą" pogodę cebulka , czyli nałożenie kilku warstw odzieży, które można zdejmować i ubierać w zależności od temperatury. Hermes nakłania do spędzania wiosny na świeżym powietrzu, a ubrania z kolekcji marki doskonale sprawdzą się podczas majówki .

Projekt: Hermes (wiosna/lato 2010)Projekt: Hermes (wiosna/lato 2010) Hermes fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Więcej o: