Fryzjerskie trendy tej wiosny

Wiosna to czas kiedy wszystko się zmienia i budzi do życia. My też potrzebujemy powiewu świeżości! Co zrobić z włosami? Obciąć, rozjaśnić, przedłużyć...Oto propozycje tego sezonu!

Nowa fryzura oznacza dla kobiety "nową JA". Często wraz ze zmianami zachodzącymi w naszym życiu decydujemy się na zmiany wizerunku . Zupełnie nowy kolor , długie włosy ścinamy, albo przedłużamy te krótsze. Jeśli nie mamy tyle odwagi decydujemy się na zmianę uczesania, zrobienie sobie grzywki, lub pasemek.

Potrzeba zmian jest w nas mocno zakorzeniona - myślę, że każda z nas przynajmniej raz w życiu zrobiła ze swych kruczoczarnych włosów - blond, lub na odwrót z prostych i długich - krótkie loczki. Nawet jeśli te metamorfozy nam nie pasowały i znów wróciłyśmy do tego w czym czułyśmy się najlepiej - próbowałyśmy! Bez tego nigdy nie znajdziemy swojej najlepszej odsłony i nie będziemy się nudzić swoim wyglądem!

Przedstawiamy wam kilka propozycji na sezon wiosenny:

1) Postaw na kolor. Wyrazisty i mocny doda nam charakteru. Jeśli chcemy bardziej zdecydowanego wizerunku zdecydujmy się na coś żywszego. W takich kolorach nawet klasyczne fryzury nabierają drapieżności i przyciągają uwagę.

2) Bob wciąż na topie. Dobre cięcie jest w modzie. W tym sezonie trochę dłuższy bob z zalotnie wywiniętymi kosmykami.

3) Gładko zaczesane ku górze. Jeśli masz smukłą twarz możesz pozwolić sobie na zaczesane ku górze fryzury. Na górze pozostaw mały koczek. Pamiętaj, aby utrwalić włosy lakierem.

4) Krótka i wystrzępiona fryzura. Wygląda bardzo stylowo. Włosy są mocno wycieniowane na całej długości. W prosty sposób możemy je ułożyć. Wystarczy żel, krem, czy wosk. Rozetrzyj je we włosy w kilku kierunkach i gotowe!

Joanna Brodzik Joanna Brodzik  KAPIF.PL/KAPIF

5) Warkocze. Już o tym pisaliśmy. To mocny akcent sezonu. Pozwala na odmłodzenie i bezpretensjonalność.

Joanna Brodzik

6) Loki i fale. Mają sprawiać wrażenie nie do końca uczesanych. Pukle spływają na twarz. Możesz pokręcić też same końcówki. Pożądany efekt to włosy czesane wiatrem.

Paulina WykaPaulina Wyka Paulina Wyka

Wiosna to najlepszy czas na zmiany! Odważ się i sprawdź w czym ci najlepiej!

Katarzyna Bigos

Zobacz:

3 proste fryzury krok po kroku

fot. Shutterstockfot. Shutterstock fot. Shutterstock

Więcej o: