Wiosna w Lacoste

Firma Lacoste kojarzy się z modą sportową, a jej kampanie reklamowe propagują aktywny styl życia. Dlatego produkty tej marki mają przede wszystkim być wygodne.

W sezonie wiosna/lato 2010 projektanci Lacoste polecają podróż na południowo-zachodnie krańce Francji. Tam bowiem, w ekskluzywnych, elitarnych klubach yachtowych, tenisowych, golfowych znaleźli inspiracje do stworzenia letniej kolekcji. Na wiosnę 2010 marka proponuje m.in. lekkie, kolorowe tenisówki . Takie buty doskonale sprawdzą się podczas jazdy na rowerze, gry w badminton, czy popularnego speedmintona. Marka Lacoste zachęca do wesołego spędzania czasu w gronie znajomych i zafascynowania się sportem.

Piękna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Możecie umówić się ze znajomymi na grę w krokieta, tenisa, czy ringo. Doskonałą zabawą może być też wspólny wypad na golfa, czy wyścigi pontonami. Wystylizujcie się na lata 20. lub ubierzcie się wszyscy na jeden kolor, by podkreślić, że jesteście jedną drużyną . Szalejcie i korzystajcie z pięknej pogody. Najważniejsza jest dobra zabawa w wesołym gronie!

Kolekcja Lacoste (wiosna/lato 2010)Kolekcja Lacoste (wiosna/lato 2010) fot. mat. prasowe Lacoste

Więcej o: