Adriana Lima wróciła do modelingu

Adriana Lima wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim, a jej powrót został doskonale zaplanowany, bo najważniejsza jest dobra promocja.

Brazylijka w listopadzie ubiegłego roku urodziła córeczkę i cały swój czas poświęciła rodzinie. Do pracy wróciła dopiero w kwietniu , ale za to z wielkim rozmachem. W połowie ubiegłego miesiąca fani modelki mogli zobaczyć wideo Victoria's Secret , na którym Adriana zapowiada swój powrót. Kilka dni później w sieci pojawiły się filmy promujące pierwszą sesję modelki po porodzie . Brazylijka wzięła udział w projekcie "Nomad Two Worlds ", który pomaga w walce o prawa człowieka i wspiera opiekę zdrowotną dzieci. Sesja odbyła się 28 kwietnia, a zdjęcia zrobił Russell James .

Adriana przyznała, że obawiała się trochę występu przed kamerą. Przyznała też, że intensywnie pracowała nad swoją formą. Trener Michael Olajide z Aero Sports w Nowym Jorku namówił ją na boks .

Nigdy za bardzo nie lubiłam uprawiać sportów zanim nie poznałam jego i on nauczył mnie, jak boksować. Pokazał mi jak boksować i po prostu to pokochałam. Uważam, że boks sprawia, że jesteś silna i zdyscyplinowana, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. To naprawdę pomogło mi się skupić." - powiedziała modelka w wywiadzie dla PopEater.

Adriana promienieje i wygląda lepiej niż kiedykolwiek . Doskonale zaplanowała i przygotowała się do powrotu do modelingu. Do tego postanowiła wykorzystać swoją sławę do podniesienia świadomości o badaniach nad zdrowiem dzieci, a to dopiero początek. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój jej kariery.

Adriana Lima - wielki powrót

Teaser sesji zdjęciowej Adriany Limy

Teaser pierwszej sesji zdjęciowej Adriany Limy po ciąży

Więcej o: