Zień Home

Maciej Zień postanowił rozszerzyć zakres swojej działalności i oprócz tworzenia pięknych kreacji zajął się projektowaniem wnętrz, mebli oraz akcesoriów domowych pod nową marką - Zień Home.

Pomysł na stworzenie marki zrodził się kilka lat temu, gdy Maciej Zień otrzymał pierwszą propozycję zaprojektowania wnętrza . Wyzwanie pochłonęło projektanta, a design stał się jego nową pasją. Od tamtego czasu w atelier Zienia pojawiali się kolejni klienci, którzy nie szukali już tylko ubrań. W odpowiedzi na oczekiwania klientów projektant postanowił założyć Zień Home.

logo Zień Homelogo Zień Home fot. mat. prasowe

Zień Home to rozwiązania dla całego mieszkania. W ofercie marki można znaleźć meble i akcesoria domowe sygnowane nazwiskiem projektanta. Firma oferuje też usługę kompleksowego projektowania i wyposażenia wnętrz produktami marek własnych oraz partnerskich, a także projektowanie mebli i akcesoriów na zamówienie. Szeroki wybór akcesoriów wnętrzarskich i przedmiotów codziennego użytku takich jak pledy, pościel czy ręczniki sprawia, że w Zień Home można realizować listy prezentów ślubnych.

Projekt: Zień HomeProjekt: Zień Home fot. mat. prasowe

Kolekcję Zień Home będzie można zobaczyć w showroomie przy ul. Mokotowskiej 57 w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego zwanej "Krakowiacy i Górale". To jedyne miejsce w Polsce, w którym projektant mody przedstawi klientom wizję mieszkania skrojonego na miarę - w pełni wyposażony luksusowy apartament składający się z salonu, sypialni, holu, kuchni, jadalni, pokoju kąpielowego i garderoby.

Tworząc projekt wnętrza myślę o klimacie, jaki ma panować w pomieszczeniu. Żaden element nie powinien znaleźć się w nim przypadkowo" - mówi Maciej Zień - "Jak w modzie, potrzebna jest pełna stylizacja, aby efekt końcowy był zniewalający".

Projekt: Zień HomeProjekt: Zień Home fot. mat. prasowe

W showroomie przy ul. Mokotowskiej znajduje się również kolekcja mebli znanego i cenionego na całym świecie projektanta Tomka Rygalika . Surowe bryły jego mebli zostały zdefiniowane na nowo z myślą o marce Zień Home.

Uroczyste otwarcie Zień Home Concept Store planowane jest na 18 czerwca 2010 .

Więcej o: