Drapieżna Miley Cyrus

W teledysku do piosenki "Can't Be Tamed" Miley Cyrus przeszła ostateczną metamorfozę - z trzpiotowatego kaczątka w nieokiełznanego łąbędzia.

Uwięziona w klatce "wielka ptaszyca" Miley Cyrus chce się wydostać drapieżnie tańcząc. Wokalistka wyjaśnia, że:

Teledysk nie jest o byciu seksowną albo o tym, kto założy bardziej skąpe ubranie. Raczej odnosi się do słów piosenki - "Nie chcę być w klatce. Chcę być wolna i robić to co kocham".

Miley Cyrus, Can't Be Tamed

Ale sztab profesjonalistów zadbał o to, żeby teledysk był odpowiednio przepełniony seksem. Miley jest bardzo pewna siebie i widać, że świetnie się czuje w w drapieżnej roli.

Miley Cyrus, Can't Be Tamed

Profesjonaliści zadbali również o niesamowite, "ptasie" kreacje. Miley występuje w wielkich, czarnych skrzydłach albo w przebraniu pawia . Suknię wysadzaną dżetami i pawimi piórami zaprojektowali David i Phillipe Blond znani jako The Blonds . Kosztowała 25 tysięcy dolarów. Projektanci słyną z niepowtarzalnych, ręcznie robionych kreacji , a z ich pomysłów korzystają między innymi Lady Gaga, Beyonce, Rihanna, Jennifer Lopez, Christina Aguilera czy Britney Spears . Przynajmniej w kwestii projektantów Miley dołączyła do pierwszej ligi "dorosłych" gwiazd.

Miley Cyrus, Can't Be Tamed

Miley Cyrus zepsuła sukienkę Roberto Cavalli

Źle wykonany makijaż, włosy w nieładzie i głupawe miny zniszczyły efekt, jaki mogła wywołać kreacja w stylu rokokoŹle wykonany makijaż, włosy w nieładzie i głupawe miny zniszczyły efekt, jaki mogła wywołać kreacja w stylu rokoko Fot. Matt Sayles AP

Więcej o: