Pokaz Chanel Cruise 2010

Wczoraj wieczorem w Saint Tropez Karl Lagerfeld zaprezentował kolekcję Chanel Cruise 2010.

Ile szyku Coco Chanel jest we współczesnych projektach marki? Czy Karl Lagerfeld podtrzymuje styl sławnej projektantki? A może inaczej, czy w ogóle powinien to robić? Może jego zadaniem jest przenoszenie własnej osobowości i unowocześnianie klasyki z logo CC?

Projektant z sezonu na sezon coraz bardziej modyfikuje styl Chanel . Niektórzy fani Coco, twierdzą, że stylistka "przewraca się w trumnie", inni, że Karl doskonale wyczuwa styl marki. Zdania są podzielone, a kolekcje jakby nierówne . Suknie i kostiumy, w których modelki wystąpiły w filmie promującym najnowszą kolekcję są naprawdę zachwycające. Na ekranie widać, że zostały zrobione z materiałów doskonałej jakości. To prawdziwy szyk. Niestety nie wszystkie projekty zaprezentowane podczas wczorajszego pokazu Chanel Cruise 2010 są równie udane i może to wina kiepskich stylizacji, ale z pewnością nie jest to prostota Coco Chanel .

Pokaz odbył się wczoraj w Saint Tropez . Na towarzyszącej mu imprezie został zaprezentowany film Karla Lagerfelda "Remember Now ", a gwiazdy i zaproszeni goście mogli zagrać w petankę.

REMEMBER NOW by Karl Lagerfeld - Part I

REMEMBER NOW by Karl Lagerfeld - Part II

REMEMBER NOW by Karl Lagerfeld - Part I

Więcej o: