Nowa kolekcja perfum DKNY Delicious Candy Apples

Nowe zapachy DKNY są inspirowane słodkościami i pysznymi owocami. Nawiązują do jabłka w słodkiej polewie na patyku i pachną tak, że miałabyś ochotę je zjeść!

Nowa seria Candy Apples to połączenie słodkości cukierka z soczystym, dojrzałym jabłkiem. Marka DKNY udoskonaliła to połączenie i stworzyła trzy nowe zapachy nawiązujące do jabłka w słodkiej polewie na patyku.

Wykorzystanie najlepszych składników i najbardziej soczystych nut zaowocowało zapachami, które mają zaspokoić wasze apetyty na słodkości!

Nowe perfumy Candy Apples to Sweet Caramel, Ripe Raspberry oraz Juicy Berry.

1) SWEET CARAMEL:

Zapach jest słodki i ocieka soczystymi nutami owoców. Znajdziemy tam nuty kwiatowe i wyczuwalną moc słodyczy: jabłko i gruszka w cukrze . Dodatkowo dekadenckie płatki jaśminu flirtują z delikatną konwalią, podczas gdy aksamitne liście fiołka dodają blasku nutą zielonej świeżości. Płynny urok kremowego karmelu uzależnia mieszając się z wanilią.

2) JUICY BERRY

Ten zapach to uczta z pulchnych, czarnych porzeczek i pełnych, soczystych jeżyn. Mieszankę uzupełniają mięsiste gruszki i soczyste liczi. Dodatek stanowią miękkie płatki róży i delikatne kwiecie jabłoni. Zapach kończy domieszka nuty drzewa sandałowego i cukrowego jasnego drzewa.

3) RIPE PASBERRY

Ten zapach to przede wszystkim dojrzałe, soczyste maliny spływające po chrupiących jabłkach i tryskającej życiem limonce. Puszyste peonie i słodkie lilie łagodzą ich soczystość zanim eksplodują musującym zapachem z nutą coli. Fanom tych różowych owoców zapach z pewnością będzie się podobał.

Wszystkie nowe zapachy dostępne będą w perfumeriach Sephora w cenie 210zł (50ml)

Co wy na to?

Katarzyna B.

Zobaczcie też:

Nowe preparaty w linii Iwostin Purritin

Trzy nowe preparaty w linii Iwostin PurritinTrzy nowe preparaty w linii Iwostin Purritin mat. prasowe Iwostin

Więcej o: