Claudia Schiffer urodziła!

Kilka dni temu w kioskach pojawiło się wydanie Vogue Germany z rozebraną Claudią Schiffer, a w piątek, 14 maja modelka urodziła córkę.

Modelka w ciąży czuła się świetnie . Kilka dni przed porodem została sfotografowana z synem, którego odebrała ze szkoły. Claudia ma już dwójkę dzieci - 7-letniego Caspara i 5-letnią Clementinę. Teraz go gromadki dołączy kolejna dziewczyna. Na razie nie wiadomo, jak będzie miała na imię.

Claudia Schiffer i jej syn CasperClaudia Schiffer i jej syn Casper Claudia Schiffer fot. EAST NEWS

Ostatnio głośno było o najnowszej sesji modelki, która pojawiła się w niemieckiej edycji Vogue'a . Czerwcowe wydanie tego czasopisma zostało poświęcone Claudii Schiffer, która zdecydowała się pokazanie swojej ciąży, a na okładce była całkiem naga. W środku numeru kilku znakomitych fotografików, w tym m. in. Camilla Akrans , Francesco Carrozzini , Jan Welters , Ellen von Unwerth i Karl Lagerfeld sfotografowali piękną ciężarną. Każdy z nich wybrał inną stylistykę i przedstawił ciążę w zupełnie inny sposób.

To było ważne dla nas, by pokazać, jak piękne jest bycie kobietą i że można mieć pozytywną postawę wobec swojego ciała, nawet jeśli jesteś przy nadziei." - powiedziała modelka.

Czerwcowy numer Vogue'a został zatytułowany: "Celebracja kobiecości" ("A Celebration of Femininity"). Fotograficy, redakcja i modelka postanowili pokazać, że kobieta ciężarna może wyglądać pięknie i kobieco. Bycie w ciąży nie jest momentem, o którym trzeba, jak najszybciej zapomnieć. Claudia Schiffer była doskonałym przykładem, że w ciąży można wyglądać stylowo i modnie .

Claudia Schiffer Claudia Schiffer  Fot. Gazeta.pl

Ryzykowne zdjęcia Claudii Schiffer

Więcej o: