Hit lata: kobiece szorty

Szorty już od kilku sezonów królują latem, jednak w tym roku nabierają bardziej kobiecego stylu.

Spodenki są doskonałe na lato . Sprawdzają się podczas wyprawy na zakupy, spacer, czy podczas uprawiania sportów. Stały się obowiązkowym elementem wakacyjnej garderoby, w wiele ich wielbicielek nie rozstaje się z nimi nawet zimą. Jednak tego lata szorty stają się bardziej kobiece .

Wśród propozycji na ten sezon pojawiają się kwieciste motywy, delikatne materiały, ale i klasyka, która nabrała bardziej eleganckiego wyglądu. Popularny trend bieliźniany nie ominął też szortów. Pod jego wpływem nabrały bardziej romantycznego , a nawet buduarowego wyglądu. Koronki, frędzle i pudrowe kolory zupełnie odmieniły tę część garderoby. Z kojarzących się ze sportem spodenek stały się eleganckim elementem stylizacji dla romantycznej, klasycznej i stylowej kobiety.

Kolejną nowością jest to, że projektanci zaczęli szyć szorty z delikatnych materiałów , które jeszcze niedawno były zarezerwowane dla sukienek, spódnic i bluzek. Dzięki temu spodenki zaczęły przypominać spódnice, jak projekt marki Rick Owens . Można powiedzieć, że nastąpił powrót popularnych kiedyś spódnico-spodni .

Spośród propozycji można wybrać spodenki w delikatne kwiaty , jak i modele w stylu safari , które dzięki połyskowi nabierają eleganckiego wyglądu. Wzory, ani kolorystyka nie są ważne, najważniejszy jest styl. Szorty mają być przede wszystkim kobiece . Proste fasony, nietypowe cięcia i falbany, jak u Tibi spodobają się wielbicielkom minimalizmu, a na koronkowe spodenki zdecydują się pewne siebie kobiety.

Szorty na lato są kobiece i zastępują zwiewne spódnice , które nie zapewniają swobody ruchów. Każda kobieta, które zdecyduje się na eleganckie spodenki doceni wygodę i komfort. Są eleganckie i nadają się do pracy, czy na ważne wyjście. W tym sezonie deklasują spódnice, odbierając im pierwszeństwo w kobiecej garderobie. To prawdziwy hit lata!

Więcej o: