Nowe perfumy Hilfigera dla kobiet!

Tommy Hilfiger wypuścił nowe zapachy dla kobiet. Pierwszy - Hilfiger Women - zainspirowany urodą i elegancją kobiecego stylu, oraz Tommy Girl Summer - limitowana wersja na lato pachnąca świeżym oceanem...

Tommy Hilfiger ma dla nas nowe zapachy :

1) Hilfiger Women

Nowy zapach, zainspirowany urodą i swobodą stylu amerykańskiej kobiety. Odświeżający i lekko ostry jest nowym wcieleniem klasycznej elegancji. Dostrzeżesz to w jej oczach, że życie jest tu i teraz. To okazja na przeżycie czegoś nowego, prawdziwego i ekscytującego.

Nuty zapachowe Hilfiger Women:

- Nuta pewności siebie

To przede wszystkim woń różowego grejpfruta , mandarynki, soczystej maliny i włoskiej bergamotki.

- Nuta szyku

Na zapach składa się lekka woń egipskiej konwalii , głęboko pachnącej magnolii Yulan oraz marokańskiego jaśminu.

- Nuta zmysłowości

Kombinacja kremowej wanilii, łagodnej woni drzewa sandałowego , z dodatkiem ciepła Patchouli i Wetiwery.

Nawet flakonik perfum Hilfiger Woman jest dopracowany w każdym calu. Klasyczny, z prążkowaną kokardką , wykonaną z wstążki, mają symbolizować klasyczny styl promowany przez Tommy Hilfigera - elegancji z elementem zaskoczenia.

Woda perfumowana jest dostępna w sprzedaży wyłącznie w perfumeriach Douglas na terenie całego kraju we flakonach o dwóch pojemnościach: 50ml w cenie 199 zł i 30ml w cenie 140 zł .

2) Tommy Girl summer 2010:

Jest z kolei zapachem zainspirowanym morzem. Dlatego też świetnie nadaje się na letnią porę, ponieważ oddaje świeżość skąpanego w słońcu oceanu. ?Sprawiają to znajdujące się w nim: świeże liście magnolii, soczyste klementynki i dojrzałe sycylijskie mandarynki, z dodatkiem delikatnie słodkiej nuty.

Jest to limitowana edycja zapachów na lato i również ma 3 nuty zapachowe:

- Inspirowany morzem

Zawiera świeże liście magnolii, soczyste klementynki, oraz sycylijskie mandarynki ze szczypta słodkiej nuty. Zapach jest świeży i delikatny.

- Niekończące się lato

W składzie znajdziemy delikatną bryzę kwiatowych woni marokańskiej mimozy, różowe peonii i słodkiej brzoskwini połączonych z pyłkiem irysa.

- Przygoda na horyzoncie

Ten zapach to przede wszystkim ciepłe nuty drzewa cedrowego oraz ambry, połączone z nutą piżma.

Cena - 100ml - 185 zł

Nowa kolekcja perfum DKNY Delicious Candy Apples

DKNYDKNY 

Więcej o: