Przyjdź i poznaj markę Kanebo Sensai

Kanebo Sensai to japońskie określenie wdzięku i delikatności. Zapraszamy do Autoryzowanego Gabinetu Kosmetycznego Kanebo w Perfumerii Douglas w Złotych Tarasach w Warszawie!

Salony Kosmetyczne Sensai - Harmonia i Pielęgnacja. Nasze zewnętrzne piękno jest odbiciem wewnętrznej harmonii.

W myśl tej zasady w salonach Sensai staramy się przywrócić naturalną harmonię ciała i umysłu . W trakcie zabiegów oddziałujemy na wszystkie 5 zmysłów poprzez ekskluzywne produkty Sensai, oryginalny masaż, relaksującą muzykę i kolory, kojący zmysły zapach oraz specjalne herbaty. A wszystko to w duchu tradycyjnej japońskiej gościnności.

W zabiegach Sensai wykorzystywane są zarówno dalekowschodnie jak i europejskie techniki masażu oraz oryginalne techniki oddechowe, ułatwiające osiągnięcie stanu głębokiego relaksu i odprężenia . Ekstrakty roślinne zawarte w profesjonalnych preparatach pielęgnacyjnych stymulują w naszym ciele krążenie krwi, wody oraz energii życiowej, przez co ułatwiają przywrócenie naturalnej równowagi naszego organizmu.

Holistyczna koncepcja pielęgnacji sprawia, że efekt zabiegu jest widoczny i odczuwalny przez klienta jeszcze długo po jego zakończeniu. To jedyne w swoim rodzaju przeżycie przywracające harmonię ciała i ducha oraz to zapewniające długotrwały i kompleksowy efekt pielęgnacyjny.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są na oryginalnych produktach marki Kanebo.

Zapraszamy do Perfumerii Douglas w Złotych Tarasach!

Perfumeria Douglas, Złote Tarasy, ul. Złota 59, Warszawa, tel. 22/ 222 02 49