Anielska Paris Hilton

Paris Hilton budzi skrajne emocje. Przeciwnicy jeszcze przed spojrzeniem na jej stylizację, wiedzą, że jest beznadziejna. I ich nie przekonamy.

Ale gdybyśmy zapomniały o wszechstronnych pomysłach ( różowych dresach) i przemyśleniach Paris i spojrzały na nią jak na świeżą debiutantkę w showbiznesie to może przestałybyśmy być uprzedzone. Paris potrafi wyglądać kobieco i elegancko , co udowodniła na imprezie Amfar Cinema Against Aids Party towarzyszącej festiwalowi w Cannes . Jej zwiewna kreacja pochodzi z wiosennej kolekcji couture projektu Jean Fares .

Ocena Luli: 8

Nie każdy lubi hollywoodzki styl . Oceniając czyjeś stylizacje należy pamiętać, żeby nie robić tego według tylko własnego gustu. To, że my byśmy się tak nie ubrały, nie oznacza, że kreacja jest automatycznie zła. Lepiej uwzględnić styl i upodobania danej osoby i ocenić czy udało jej się uzyskać zamierzony efekt. Paris się udało - wygląda świetnie. Tak jak większość gwiazd na tegorocznym festiwalu. Wszystkie mają jednak podobne sposoby olśniewania, dlatego minus dwa punkty za brak oryginalności.

Paris Hilton w Cannes (AP)

Co sądzisz o stylizacji Paris?
Więcej o: