Biżuteria Claudio Canzian

Wartość nietypowych ozdób niektórzy doceniają z wiekiem i wielu osobom może to się wydawać przestarzałe, ale piękna biżuteria to najdoskonalszy dodatek kobiecych stylizacji.

Wystarczy obejrzeć sesje zdjęciowe najpopularniejszych magazynów modowych, czy portfolia najlepszych stylistów, by przekonać się, że biżuteria jest jednym z ważniejszych elementów w modzie. Dzięki niej możecie zupełnie zmienić styl stroju. Sprawić, że klasyczna garsonka zamieni się w elegancką kreację a rockowe zestawienie nabierze kobiecego wyglądu. Wartość biżuterii docenia się z wiekiem. Wybierając klasyczne ubrania, które są uniwersalne a dzięki doskonałej jakości będą służyły przez lata warto zainwestować w dodatki , które odmienią stonowany strój. Najlepsze będzie nietypowa biżuteria .

Biżuteria Claudio Canzian - Tesoro TopBiżuteria Claudio Canzian - Tesoro Top fot. mat. prasowe

Firma Tesoro Top sprowadza do Polski piękną, ręcznie robioną biżuterię z Italii. Jest to główny dystrybutor biżuterii włoskiego projektanta Claudio Canziana , który pracuje dla takich firm, jak Armani , Furla , Max Mara . Dwa razy w roku Claudio tworzy kolekcję biżuterii w limitowanych ilościach. Wszystkie modele wykonywane są ręcznie. Tylko 20, czasami 30 sztuk danego wzoru trafia na rynek polski i nie ma możliwości domówień. Te małe dzieła sztuki naprawdę zachwycają.

Wykonuję ją ręcznie. Ile mi to zajmuje czasu? Różnie. Jeśli jestem skoncentrowany praca idzie mi bardzo szybko. Ważna jest dla mnie pora, kiedy zabieram się do pracy. Najczęściej jest to późny wieczór." - powiedział w wywiadzie dla Echo Dnia.

Claudio Canzian tworzy biżuterię modową , zgodną aktualnymi trendami. Łączy różne materiały i kształty dzięki czemu uzyskuje nietypowe formy. Wykorzystuje oryginalne kryształy Swarovskiego i nietypowe kamienie. Oprawa wykonana jest z antyalergicznego metalu, który nie zawiera niklu. W każdym dodatku widać włoskie zamiłowanie do piękna. Projektant inspiracji szuka w naturze. W jego projektach pojawiają się motywy roślinne - liście i kwiaty oraz barwy zaczerpnięte z natury. To naprawdę doskonały wybór .

Więcej o: