Nowy styl Agyness Deyn

Agyness Deyn jeszcze kilka lat tamu uważana była za ikonę mody i jedną z najlepiej ubranych modelek, jednak ostatnio zmieniła wizerunek.

Modelka słynęła z tego, że umie bawić się modą . Jej styl zachwycił od razu, gdy tylko pojawiła się w świecie mody. Połączenie awangardy i szyku w wydaniu Agyness zdetronizowało nawet styl boho Kate Moss. Panna Deyn stała się ikoną wielu nastolatek.

Agyness była ceniona za niekonwencjonalne zestawienia . Wytyczała nowe drogi w stylizacji łącząc pozornie niepasujące do siebie elementy. Jej strój zawsze wyglądał ciekawie, nie tylko kreacje, które nosiła podczas wielkich gali, ale i ten na co dzień. Ostatnio panna Deyn preferuje prostotę . Wybiera klasyczne T-shirty, proste spodnie i nie dodaje żadnych ozdób. Takie zestawienia doskonale pasują do jej nowej fryzury, ale wielu fanów dawnego stylu modelki jest rozczarowanych. Choć nie wszyscy. Jedna z jej największych fanek twierdzi, że Agyness stworzyła nowy styl na "kloszarda" i jest nim zachwycona.

Ile można się tak stroić ?!?" - dodała w obronie swojej idolki.

Czyżby modelka była zmęczona, a może to ogólna tendencja w społeczeństwie? Zmęczeni przepychem i ozdobami powoli wracamy do prostoty . Niewykończone ubrania, wygodne zestawienia i bliżej nieokreślony styl, który można nazwać "no style" lub "don't care" , są teraz na topie. To zapowiedź zmian, które Agyness szybko wyczuła. Warto więc przyjrzeć się nowemu wizerunkowi panny Deyn.

Agyness DeynAgyness Deyn Agyness Deyn fot. EAST NEWS

Nowy styl Agyness Deyn:
Więcej o: