Małgosia Bela w Vogue Nippon

Małgosia Bela, jedna z najsłynniejszych polskich modelek nie zamierza przejść na emeryturę. Weteranka nadal zachwyca. Zobaczcie jej sesję z najnowszego numeru Vogue Nippon.

W czerwcowym numerze Vogue Nippon można podziwiać "posągową" sesję Małgosi Beli , do której zdjęcia zrobił Cédric Buchet . Piękna modelka pozuje przy kolumnach w scenerii przypominającej starożytne miasto. Małgosia ubrana w piękne kreacje przypomina antyczną piękność. Polka ma na sobie zwiewne, zachwycające suknie w stylu glamour, w których wygląda jak diwa. Małgosia zachwyca gracją i zmysłowością.

Małgosia Bela Vogue Nippon czerwiec 2010Małgosia Bela Vogue Nippon czerwiec 2010 Małgosia Bela fot. skan

Polka zaczęła karierę w latach 90. ubiegłego stulecia. Jest jedną z najlepszych Polskich modelek. W 2001 roku zajęła się aktorstwem. Do modelingu wróciła po 5 latach. Jej status został potwierdzony w 2009 roku, gdy została wybrana do kalendarza Pirelli . Jej kariera rozwija się doskonale. W tym roku wystąpiła w reklamie Chloe , Max Mara , a jesienią będziemy ją mogli podziwiać w kampanii Givenchy . W rankingu ikon models.com Polka plasuje się na 19 miejscu , a 14 pozycję zajmuje w zestawieniu najlepiej zarabiających modelek (models.com).

Małgosia Bela Vogue Nippon czerwiec 2010Małgosia Bela Vogue Nippon czerwiec 2010 Małgosia Bela fot. skan

magazyn: Vogue Nippon czerwiec 2010

Modelka: Malgosia Bela

fotograf: Cédric Buchet

stylizacja: George Cortina

Więcej o: