Buty Nicholas Kirkwood

Te misterne buty zostały zaprojektowane dla marki Rodarte do kolekcji na jesień/zimę 2010/2011. Podczas pokazu ich obcasy świeciły.

Buty zostały zrobione ze skóry w różnych kolorach oraz zamszu . Czerń, fiolet, biel i czerwień doskonale ze sobą współgrają. Misternie rzeźbiony obcas został wykonany z PVC w kolorze fioletowym. Szpilka ma wysokość 12 centymetrów , a z przodu jest 2 centymetrowa platforma w kolorze białym. Przód został wykonany z pasków czerwonego zamszu i kawałków skóry połączonych sznurowaniem, a tył ze skóry w motyw krokodyla. Buty są wiązane na kostce.

Ten piękny model butów Nicolasa Kirkwooda idealnie pasował do zjawiskowej kolekcji sióstr Mulleavy z Rodarte . Szewc jest znany z nietuzinkowych projektów, a kobiety na całym świecie szaleją na punkcie jego butów. Takie ozdobne buty będą pasować do stonowanej stylizacji z akcentami kolorystycznymi. Może to być mała czarna z fioletowy paskiem i czerwonym naszyjnikiem, albo czarne spodnie z białą koszulą, fioletowa broszka lub naszyjnik, a usta i paznokcie pomalowane na czerwono.

Jak Wam się podobają?

Buty można kupić w internetowym sklepie LuisaViaRoma . Kosztują 1145 euro .

Świecące buty Rodarte

Więcej o: