18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Dzika Kate Moss

Kate Moss powraca do korzeni i tańczy z cieniami w najnowszej sesji do francuskiego wydania Next Liberation.

Weteranka , jedna z najbardziej znanych modelek i piękność, która się nie starzeje. Tak można określić top modelkę Kate Moss , która pomimo swoich 36 lat nadal pracuje w zawodzie. Kariera Brytyjki rozwija się doskonale, a Kate otrzymuje wiele propozycji udziału w sesjach, czy kampaniach reklamowych i może przebierać w ofertach.

Ostatnio modelka zdecydowała się wziąć udział w sesji do francuskiego magazynu Next Liberation. Zdjęcia robił Sam Tyler-Wood , a cykl 6 zdjęć został zatytułowany "Animale " ("Zwierzę"). Powracając do korzeni modelka pozowała topless . Na większości fotografii Kate ma na sobie jedynie buty (m.in. Armadillos Alexandra McQueena) i futrzane nakrycia oraz kamizelki z kolekcji Chanel. Na jednym futrzaną czapkę myśliwego.

Liberation Next Kate Moss czerwiec 2010Liberation Next Kate Moss czerwiec 2010 fot, skan

Na zdjęciach Kate Moss przyjmuje taneczne pozy na tle białej ściany na której zostały wyświetlone drzewa tworzące niby las. Pośród nich widać też cień , ale nie identyczny z pozami przybieranymi przez Brytyjkę. Sprawia to wrażenie, jakby modelka tańczyła ze swoim cieniem. Nie jest to zgrany taniec, ale taneczna walka . Pozy są odwrotne, jakby autorzy sesji chcieli pokazać, że tkwi w nas zwierzę , które jest naszym zupełnym przeciwieństwem. Podobną symbolikę mają futra , nietypowe dla tej pory roku, kojarzące się z pierwszymi okryciami człowieka. Służące do ochrony, ocieplenia a czasem tylko do ozdoby. Sesja jest powrotem do korzeni, pierwszych wierzeń i dzikiej, zwierzęcej natury ludzi.

Liberation Next Kate Moss czerwiec 2010Liberation Next Kate Moss czerwiec 2010 fot, skan

Kolejna roznegliżowana sesja Kate Moss mogłaby już nikogo nie zainteresować, bo modelka bardzo często eksponuje swój biust. Jednak w tym przypadku dodano szczypty magnetyzmu. Najbardziej przyciągający w tej sesji jest pomysł na pokazanie dwóch przeciwieństw - ciała i cienia , które żyją własnym życiem. Sesja zasługuje na uwagę, bo jest nietypowa i wyróżnia się na tle innych, które albo mają sprzedać produkty, albo wywołać sensację.

Liberation Next Kate Moss czerwiec 2010Liberation Next Kate Moss czerwiec 2010 fot, skan

Liberation Next No. 27

czerwiec 2010

modelka: Kate Moss

fotograf: Sam Taylor Wood

Więcej o: