Pierwsze zdjęcia Lary Stone dla Calvin Klein

Lara Stone podpisała kontrakt na wyłączność z firmą Calvin Klein. Wystąpi w trzech reklamach marki. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Po raz pierwszy dom mody zdecydował się na podpisanie kontraktu reklamowego z jedną modelką na reklamowanie trzech firmowych marek . Przedstawiciele Calvin Klein postanowili zarezerwować na wyłączność rozchwytywaną Larę Stone . Modelka wystąpi w trzech reklamach promujących kolekcje na jesień zimę 2010/2011 - Calvin Klein Collection, ck Calvin Klein i Calvin Klein Jeans .

Modelka była już związana z tą amerykańską firmą. Wiosną 2007 wystąpiła w pokazie Calvin Klein Collection, a jesienią tego samego roku została twarzą Calvin Klein Jeans. Rok później powróciła jako twarz ck Calvin Klein Beauty.

Z marką Calvin Klein łączy mnie długa historia i dlatego to takie wspaniałe ponownie pracować z tym domem mody w tym roku. To jak bycie częścią rodziny." - powiedziała Lara Stone.

Lara została wybrana ponieważ idealnie pasuje do wszystkich marek firmy. Malcom Carfrae, pracujący w agencji reklamowej Calvin Klein, powiedział, że ona łączy w sobie kobiecą różnorodność . Lara Stone potrafi być słodka, delikatna lub ostra i wyzywająca. Może się zamienić w femme fatale lub być po prostu ładną dziewczyną. Ta wszechstronność, umiejętność wcielania się w różne role połączona z jej pewnością siebie i charakterystyczną urodą sprawia, że jest wyjątkowa .

Swoją kolekcję na zimę 2010 zaplanowałem dla świadomych i pewnych siebie kobiet." - powiedział Francisco Costa, dyrektor kreatywny damskiej linii Calvin Klein Collection. - "Dla mnie, Lara była idealnym wyborem do nowej kampanii ponieważ jest kobietą, która uosabia pewność siebie i zmysłowość."

Lara Stone w kampanii ck Calvin KleinLara Stone w kampanii ck Calvin Klein Lara Stone fot. mat. prasowe

Zdjęcia reklamowe kolekcji ck Calvin Klein zrobił Fabien Baron . W kampanii oprócz Lary wystąpili też: Abby Lee Kershaw, Yin, Chistopher Michaut i Oleg Antosik.

Lara Stone w kampanii Calvin Klein JeansLara Stone w kampanii Calvin Klein Jeans Lara Stone fot. mat. prasowe

Kampanię Calvin Klein Collection oraz Calvin Klein Jeans zrobił duet fotografów - Mert Alas i Marcus Piggott . Zdjęcia flagowej kolekcji są utrzymane w czarno-białej stylistyce minimalizmu lat 90., a reklama linii dżinsowej przenosi nas na ulicę. Która stylistyka podoba się Wam najbardziej?

Najbardziej podoba mi się zdjęcie:
Więcej o: