W walce przeciw starzeniu się skóry: Bielenda - In Vitro

In Vitro to linia kosmetyków Anti- Aging, która do walki z procesem starzenia się skóry wykorzystuje jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań kosmetologicznych, które pojawiło się w ostatnim czasie, czyli roślinne komórki macierzyste.

Aby skóra zachowała na dłużej swą młodość należy zadbać o głębiej położone warstwy skóry. Znajdują się tam komórki macierzyste , z których skóra czerpie siłę do samoregeneracji . Wraz z wiekiem tracą one zdolność do jej ożywiania. Efekty są kobietom doskonale znane.

In Vitro jest linia kosmetyków, które za zadanie mają nie tylko przeciwdziałać starzeniu się skóry, ale również powstrzymać proces rozpadu komórek macierzystych. W swych zami erzeniach ma odmładzać skórę nie tylko na powierzchni, ale również zachowuje jej witalność od podstaw. Chroni nowo powstające komórki macierzyste oraz stymuluje działanie tych dojrzałych do bardziej efektywnych działań.

Seria sześciu kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała In Vitro ma zapewnić kompleksową ochronę i regenerację najcenniejszego źródła młodości:

1) Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu anti-age

Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, które gromadzą się na skórze w ciągu całego dnia. Oczyszczeniu cery towarzyszy głębokie nawilżenie i jej ukojenie. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej gładka, miękka i napięta.

Cena: 18zł

2) Krem anti-age na dzień SPF 10

Przeznaczony jest do całorocznej pielęgnacji skóry pozbawionej jędrności, witalności i elastyczności. Usuwa niedoskonałości skóry spowodowane starzeniem się cery - redukuje zmarszczki, bruzdy i linie mimiczne. Skoncentrowana dawka roślinnych komórek macierzystych dostarcza skórze odżywczych substancji, które wspomagają jej naturalne procesy regeneracyjne. Efektem stosowania jest poprawa napięcia i gęstości skóry, wygładzenie oraz przywrócenie młodego wyglądu.

Cena: 21zł

3) Krem anti-age na noc

Odżywczy eliksir roślinnych komórek macierzystych dociera do głębokich warstw skóry odżywiając i regenerując znajdujące się tam komórki macierzyste. Efekt liftingu i precyzyjnego działania anti-aging został wzmocniony przez długotrwałe nawilżenie wszystkich struktur.

Cena: 21 zł

4) Precyzyjne serum anti-age na dzień + Komfortowa maseczka anti-age na noc

Kompleksowa kuracja liftingująca (serum) i przywracająca elastyczność skóry (maseczka). Zadaniem serum jest przede wszystkim naprawia uszkodzeń skóry, liftinguje ją redukując zmarszczki i przywracając młodzieńczą sprężystość. Komfortowa maseczka kontynuuje i uzupełnia pielęgnację z zastosowaniem serum. Wysokie stężenie substancji aktywnych pozwala jej redukować objawy starzenia się skóry i ochronić przed powstawaniem nowych niedoskonałości. Przyspiesza odbudowę komórek macierzystych skóry podczas snu.

Cena: 5zł

5) Mleczko do ciała anti-age

Odżywia i nawilża skórę dotkniętą procesami starzenia. Szybko się wchłania zapewniając długotrwałe rezultaty pielęgnacji, którymi są: widoczne wygładzenie, zwiększenie jędrności i napięcia oraz przywrócenie jej witalności i młodzieńczego blasku. Wysoką skuteczność działania zapewniają zawarte w mleczku roślinne komórki macierzyste.

Cena: 21 zł

6) Krem do rąk anti-age SPF 10

Wnikając w głąb skóry przyspieszają odnowę naskórka, ujędrniają i uelastyczniają. Dodatkowo zawarte w kosmetyku składniki aktywne wzmacniają paznokcie i zapobiega powstawaniu podrażnień. Krem zapewnia również ochronę przed fotostarzeniem.

Cena: 9 zł

Niewątpliwą zaletą tych kosmetyków jest ich niska cena. Najdroższy produkt kosztuje 21 zł.

Czy próbowałyście już kosmetyków z tej linii?

Zobacz też:

Letnie Inspiracje firmy Pupa

Więcej o: