Doda stawia na fluo - hit czy kit?

Lato to czas kolorowych, kwiecistych ciuchów! Doda postanowiła zabawić się z konwencją i zamiast słodkich kwiatków postawiła na ciekawe akcenty fluo...

Chcąc zwrócić na siebie uwagę, Dorota mogła pójść na łatwiznę i postawić na krzyczącą "fluo-stylizację".Jednak od pewnego czasu wizerunek piosenkarki jest bardzo przemyślany, a stroje nie tylko modne i dopracowane do perfekcji, ale też naprawdę gustowne (choć niezmiennie odważne, czasem nawet odrobinę zabawne).

Tym razem wybrała elegancką małą czarną, którą uzupełniła dodatkami z zupełnie innej bajki! Najbardziej rzucała się w oczy torebka Chanel w pomarańczowym kolorze (widać, że Doda nie musi oszczędzać na ciuchach - zamiast jak każdy "zwykły śmiertelnik" inwestować w klasykę, stawia na szaleństwo i trendy). Jednak usta w intensywnie różowym kolorze i ozdoba we włosach to prawdziwy smaczek, podobnie jak żółty lakier na paznokciach !

Bardzo podoba nam się sposób, w jaki Dorota nosi trendowe w obecnym sezonie fluo . Dlatego polecamy Wam podobną zabawę z kolorami. To też świetny sposób na odświeżenie szafy - stara sukienka nabierze nowego wyrazu uzupełniona ciekawym fluo-naszyjnikiem.

Na kolażu: zegarek Nine West, 39 dolarów; torebka River Island, 24,99 funty; lakier Inglot, 18 zł (amora.pl); okulary przeciwsłoneczne Asos, 10 funtów, (asos.com).

Więcej zdjęć Dody w galerii!

Sposób Dody na urozmaicenie stroju:
Więcej o: