Gisele Bundchen w strojach Calzedonia

Brazylijska modelka, Gisele Bundchen wystąpiła w sesji zdjęciowej dla włoskiej marki bieliźnianej Calzedonia prezentując stroje kąpielowe na lato 2010.

Ostatnio Gisele Bundchen miała przerwę w modelingu spowodowaną ciążą i urlopem macierzyńskim jednak nie wpłynęło to negatywnie na jej status supermodelki . Wręcz przeciwnie. Brazylijka dostaje bardzo dużo ofert i choć nie są to najbardziej luksusowe marki, to na pewno bardzo znane i dostępne, jak np. Calzedonia . Modelka wzięła udział w sesji dla tej włoskiej marki bieliźnianej. Na pięknych plażach Costa Rica Gisele pozowała przed obiektywem Matta Jonesa . Zdjęcia są klimatyczne, relaksujące i bardzo wakacyjne. Bije z nich zachwycający powiew letniego lenistwa .

Gisele Bundchen - Calzedonia lato 2010Gisele Bundchen - Calzedonia lato 2010 www.calzedonia.com

Wśród propozycji marki Calzedonia na lato 2010 znajdziemy prosty, dwuczęściowy kostium kąpielowy - idealny dla wielbicielek klasyki, sportowe bikini w kolorze szarym oraz ozdobny model z ponaszywanymi metalowymi ozdobami. Wielbicielkom mody i najnowszych trendów spodoba się jednoczęściowy kostium z powycinanymi bokami, a romantyczki zakochają się w zwiewnej tunice .

Gisele Bundchen wróciła na wybieg

Więcej o: