Naturalność czy wyrazistość

Projektanci zaproponowali na sezon wiosenno-letni dwa wizerunki - naturalny i wyrazisty, który lepszy?

Na wybiegach zauważyłyśmy dwie tendencje - nietypowa fryzura i makijaż dopracowany w każdym detalu o mocnych, nasyconych barwach, obok których nie da się przejść obojętnie oraz nude look z rozwichrzonymi włosami w niewymuszonej stylizacji. Ten drugi typ idealnie odzwierciedla lekko hippisowska kolekcja Chanel Cruise , a drugi wyczarował sztab pracujący przy pokazie Basso and Brooke .

Naturalność jak u Chanel czy wyrazistość jak u Basso and BrookeNaturalność jak u Chanel czy wyrazistość jak u Basso and Brooke fot. East News / Lula

Fot. East News - projekty: Chanel i Basso and Brooke

Zastanawiamy się, który bardziej przypadł do gustu czytelniczkom Luli . Jaki wizerunek Wy preferujecie? Jesteście za szybkim, delikatnym i prawie niewidocznym makijażem w towarzystwie pozornie nieułożonych, naturalnie wyglądających włosów, czy może za intrygującymi fryzurami i pełnym make upem, który doda wizerunkowi wyrazistości i wyróżni z tłumu?

W galerii przygotowałyśmy garść inspiracji z wiosenno-letnich pokazów. Znajdziecie tam propozycje dla odważnych i lubiących zabawę wizerunkiem oraz dla kochających niewymuszone piękno.

Który rodzaj stylizacji podoba się Wam bardziej?

Anna Szulc

Nietypowo - szary lakier na letni sezon

Więcej o: