Błyszczyk Juicy Tubes Lancome

Nie każdy wie, że to właśnie marka Lancome jako pierwsza stworzyła błyszczyk w tubce. Było to w 2000 roku. Teraz kiedy mija 10 lat od tego momentu firma świętuje rocznicę wprowadzeniem nowej całkowicie naturalnej formuły i opakowania.

Błyszczyk Juicy Tubes od momentu kiedy się pojawił - podbił serca kobiet na całym świecie. Opakowanie okazało się niezwykle poręczne. Dostępny jest w kilku odcieniach i różnych kolorowych opakowaniach zaprojektowanych przez Julie Werhoever i Christophera Kane'a.

Z okazji dziesięciolecia nastąpiła kolejna odsłona tego błyszczyka. Jego składniki są w 100% naturalne . Edycja kolekcjonerska ma więc całkowicie naturalną formułę, opakowanie zaś było projektem Yayoi Kusamy - światowej sławy artystkę sztuk wizualnych.

W jubileuszowej kolekcji jest 6 nowych kolorowych motywów zainspirowanych naturą.

3 miejsce (11% głosów): Błyszczyk Juicy Tubes Lancome. Cena: ok. 80zł3 miejsce (11% głosów): Błyszczyk Juicy Tubes Lancome. Cena: ok. 80zł kolaż lula.pl Fot. materiał prasowe

Cena: ok. 80zł

Sekret konsystencji to odżywczy związek miodu i masła shea. Również odcienie są wyprodukowane na bazie składników naturalnych, aby odzwierciedlić barwy miodu, róży i moreli.

Każdy odcień ma swój zapach:

- orzechów laskowych,

- moreli,

- miodu,

- malin,

- wanilii,

- grejpfrutów.

Kolekcja MAC In The Grove

Więcej o: