Nicole Richie wraca do szkoły

Nicole znów musi uczęszczać na zajęcia narzucone przez sąd i pilnie przykłada się do nowych obowiązków. Również wyglądem postanowiła wejść w rolę uczennicy.

Nicole Richie w dalszym ciągu ponosi konsekwencje niefrasobliwej młodości. Za prowadzenie po alkoholu sąd skierował ją na zajęcia resocjalizacyjne i kurs bezpiecznej jazdy. Pochłonięta wychowaniem dzieci gwiazda nie miała czasu ukończyć ich w terminie i dopiero teraz nadrabia zaległości. Wszyscy zdążyli już zapomnieć o jej dawnych wybrykach - Nicole zgrzeczniała, a przy okazji wyrobiła się stylistycznie. Jej zestawy nadal mają rockowy pazur, ale są dużo bardziej przemyślane i dopracowane . Nic dziwnego - Nicole zajmuje się projektowaniem mody. W dzisiejszej stylizacji ma na sobie między innymi zwiewną, krótką sukienkę własnego projektu - Winter Kate . Zastawiona z jeansową kurtką, szalem i botkami tworzy zestaw - klasyk - niesamowicie popularny, wygodny i uwielbiany przez wiele dziewczyn. Nie wszystkie są może tak przywiązane do oryginalnych Ray Banów i torebki Balenciagi, ale radzą sobie równie dobrze.

Ocena Luli: 10

Nicole Richie jest mistrzynią codziennych stylizacji. Jej pomysł na stylizację wielu z nas jest dobrze znany, ale nie zmienia to faktu, że gwiazda wygląda po prostu świetnie.

INSIGHT CELEBRITY/Oliver

Nicole Richie INSIGHT CELEBRITY/Oliver/ Forum

Nicole Richie INSIGHT CELEBRITY/Oliver/ Forum

Co sądzisz o stylizacji Nicole?
Więcej o: