Fryzura w stylu Brigitte Bardot - WIDEO!

Która z nas nie marzyła kiedyś o fryzurze, którą w latach 50. spopularyzowała Brigitte Bardot- symbol seksu i kobiecości znany i ceniony od lat na całym świecie. Zobacz jak ją wykonać krok po kroku.   

Oto krótka instrukcja wykonania takiej fryzury , w przypadku, gdyby któraś z was zapragnęła przeżyć chociaż częściową podróż do przeszłości.

Instruktaż:

1) Włosy zaczesz do tyłu,tylko parę pasemek z grzywki zostaw na przodzie.

2) Włosy na środku głowy zacznij mocno tapirować, a te opadająca na szyje i ramion pozostaw luźno puszczone. Zwróć szczególną uwagę, by były dobrze natapirowane i puszyste u nasady. Jest to krok podstawowy do wykonania tej fryzury.

Brigitte Bardot i RenaultBrigitte Bardot i Renault fot. Renault

3) Weź szczotkę i delikatnie zaczesz włosy do tyłu , ale tak, by nie rozczesać natapirowanych włosów. Chodzi o to, byś je trochę wygładziła i nadała im kształt.

4) Weź jedno pasmo z prawej strony opadających na plecy włosów , a potem jedno włosów pasmo z lewej strony, a następnie zepnij je ze sobą z tyłu. Popryskaj lakierem.

5) Grzywkę podziel na dwie części tak, aby jedno pasmo włosów dotykało prawego ucha, a drugie pasmo lewego ucha. Całość powinnaś dość mocno spryskać lakierem .

Obejrzyj wideo:

Zobacz też:

Najnowsza fryzura Rihanny - znowu zmiana

Więcej o: