Postaw na rzęsy

Oczy są zwierciadłem duszy. I my kobiety wiemy to najlepiej. Aby wydobyć z nich głębię należy je wyeksponować. Tajemnica tkwi w kuszącym i pełnym spojrzeniu. A aby było ono bardziej zmysłowe wystarczy podkreślić w odpowiedni sposób rzęsy.

Nie chodzi wcale o to, aby na co dzień obciążać oko ciemnym i ciężkim makijażem.

Jak z krótkich i rzadkich rzęs zrobić długie, bardziej gęste i podkręcone? Sposobów jest wiele:

1) Wierna maskarze.

Dla większości kobiet maskara jest najważniejszym kosmetykiem używanym do makijażu. Wybierając produkt pamiętaj, że niezależnie, czy będzie miał funkcję pogrubiania, wydłużania, czy podkręcania, zawsze maluj rzęsy od nasady, bo zbyt dużo tuszu na końcówkach optycznie je skróci.

5 miejsce: Lancome Hypnose (6% głosów), cena 105zł5 miejsce: Lancome Hypnose (6% głosów), cena 105zł Fot. Sklep internetowy

2) Zakręcone

Zacznij od zalotki. To tylko kilka sekund, a podkręcone rzęsy sprawią, że oko będzie wyglądało na większe. Pamiętajmy jednak, że używamy jej tylko na czyste, niepokryte tuszem rzęsy. Nigdy, gdy są pomalowane! Zasychająca maskara może skleić rzęsy z zalotką, a przecież nie o depilację nam tutaj chodzi.

5 miejsce: Lancome Hypnose (6% głosów), cena 105zł

3) Gdy stawiamy na naturalność

Nie używacie kosmetyków malujących, a zależy wam na pięknym efekcie i poprawie kondycji rzęs? Ostatnio na rynku pojawiła się odżywka RevitaLash. Jest to serum stymulujące ich wzrost. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się grubsze, dłuższe, mocniejsze i piękniejsze. Rezultat jest widoczny po 4 - 6 tygodniach. Wynalazcą receptury jest lekarz okulista, który opracował recepturę dla chorej na raka żony. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet. Warto spróbować!

RevitalashRevitalash Fot. materiały prasowe

4) Na wielkie wyjście

Na specjalne okazje mocno podkreślone rzęsy zawsze się sprawdzają. Gdy zależy ci na spektakularnym efekcie wybierz sztuczne rzęsy. Możesz też użyć doklejanych kępek, które będą wyglądały nieco naturalniej. Aby twoje rzęsy wyróżniały się jeszcze bardziej zrezygnuj z ciemnego cienia, gdyż zbyt ciemny makijaż oka odwróci od nich uwagę.

Revitalash

5) Rzęsy w roli głównej

Pragniesz budzić się z superrzęsami każdego dnia? Postaw na trwałe przedłużanie! Dyskretne zabiegi zagęszczania i przedłużania mimo, że czasochłonne sprawią, że będziesz wyglądała kusząco w nocy o północy i każdego dnia, nawet bez makijażu. Efekt jest piorunujący, a doklejone rzęski są lekkie i wyglądają jak naturalne. Sama możesz wybrać długość i grubość. Maskara jako konkurentka nie ma szans. Nawet ta najdroższa!

Revitalash

Więcej o: