Zimowa kampania D&G

Mario Testino zabrał grupę modeli na narty i snowboard do Szwajcarii, by w tym pięknym plenerze zrobić doskonałą sesję kolekcji marki D&G na jesień/zimę 2010/2011.

Koncepcja reklam D&G nie zmienia się od pewnego czasu. Grupa modelek i modeli pozuje w scenografii pasującej klimatem do kolekcji. Kolekcja na jesień/zimę 2009/2010 doskonale wyglądała w barokowych wnętrzach , a niesamowita kolekcja na nadchodzącą zimę aż się prosiła o górzystą scenografię. Mario Testino zabrał więc ekipę w góry. Zdjęcia zostały zrobione w regionie San Moritz.

Kampania D&G (jesień/zima 2010/2011)Kampania D&G (jesień/zima 2010/2011) www.dolcegabbana.com

Modele i modelki w ubraniach w norweskie wzory uśmiechają się do aparatu. Dobrze się bawią i doskonale spędzają czas. Ubrania są doskonale wyeksponowane i choć modelki są raczej zbyt roznegliżowane , jak na nasze zimowe temperatury, to zdjęcia są całkiem dobrym źródłem inspiracji dla zwolenniczek ciekawej mody. Marka D&G udowadnia, że zestawy na stok mogą być całkiem szykowne .

GALERIA !

marka: D&G

sezon: jesień/zima 2010/2011

Fotograf: Mario Testino

Modele: Simona Andrejic, Diana Farkhullina, Elena Melnik, Anya Kazakova, Regina Feoktistova, Simon Nessman, Oscar Spendrup

Kolekcja D&G na jesień/zimę 2010 - GALERIA !

Kampania D&G na zimę 2010 - 2011:
Więcej o: