Jean-Paul Gaultier dla La Perla

Słynna włoska firma bieliźniana La Perla zaprosiła do współpracy Jean Paula Gaultiera. Francuski projektant stworzył ekskluzywną kolekcję bielizny.

Słynny gorset ze spiczastymi miseczkami , który Jean Paul Gaultier zaprojektował dla Madonny przeszedł do historii mody. Jednak pomimo takiego sukcesu francuski projektant nigdy nie stworzył linii bielizny, aż do teraz. W tym roku Jean Paul Gaultier zaprojektował kolekcję dla bieliźnianej marki La Perla .

Bielizna to część mojego DNA i mojego dziedzictwa. - powiedział Gaultier. - " W mojej ostatniej kolekcji pret-a-porter powróciłem do stożkowych staników i gorsetów noszonych na wierzchu. Ta współpraca była naturalnym i logicznym krokiem, zwłaszcza że La Perla jest bieliźnianą perłą, z najlepszym savoir vivrem."

Marka La Perla współpracując z tak znakomitym projektantem ma szansę stać się jedną z najbardziej luksusowych marek bieliźnianych. Piękne, nietypowe, ale zarazem eleganckie komplety bielizny z pewnością zachwycą niejedną kobietę. Jean Paul odszedł bowiem od prowokacyjnych modeli w stronę zmysłowych , podkreślających kobiece piękno projektów.

Poznałem Jean Paula Gaultiera kilka miesięcy temu i natychmiast przypadliśmy sobie do gustu, bo podzielamy podobną wizję piękna, stylu, smaku i jakości. - powiedział Alain Prost, dyrektor generalny La Perla. "Dlatego zgodziliśmy się spróbować tej przygody razem i zjednoczyć nasze savoir vivre'y."

Kolekcja Jean Paul Gaultier dla La Perla będzie się składać z 27 modeli . Znajdą się w niej gorsety, koszulki, sukienki, pasy do pończoch oraz komplety bielizny. Większość z nich będzie uszyta ręcznie. Najdroższy gorset będzie kosztować około 5 tysięcy złotych.

Linia trafi do sklepów La Perla w listopadzie , ale niektóre modele będziemy mogli zobaczyć 7 lipca na wybiegu podczas pokazu couture Jean Paul Gaultier .

Co sądzisz o współpracy marki La Perla z Gaultierem:
Więcej o: