Liza Minelli projektantką mody

Liza Minelli poszła w ślady innych gwiazd i zaprojektowała kolekcję ubrań oraz biżuterii. Zobaczcie efekty.

Liza Minelli jest niewątpliwie wielką gwiazdą kina i muzyki. Większość osób kojarzy ją z kultowych już filmów "Kabaret" albo "New York, New York" . Chociaż największe sukcesy ma już za sobą, wciąż jest aktywna twórczo. Głównie występuje na scenie, ale ostatnio mogłyśmy ją zobaczyć w drugiej części "Seksu w wielkim mieście 2". Liza postanowiła rozszerzyć swoją działalność artystyczną i spróbować swoich sił w projektowaniu mody. Stworzyła linię ubrań i biżuterii dla sieci HSN.

Pełen blichtru i dawnej elegancji styl Lizy czyni aktorkę wyjątkową i oryginalną, ale nie jesteśmy przekonane co do sensowności popularyzowania go szerzej. Kabaretowo kojarzące się atłasy, cekiny i buduarowa kolorystyka nie będą pasowały do każdego. I niestety bez odpowiedniej oprawy szybciej skojarzą się z wiejskim weselem niż kultowym "Kabaretem". Z sympatii radziłybyśmy artystce pozostać przy dotychczasowych zajęciach.

Linia biżuterii lśni sztucznym blaskiem i raczej nikogo nie zahipnotyzuje. Ubrania zaprojektowane przez Lizę kosztują od 30 do 130$, natomiast biżuteria od 40 do 60$ .

A co Wy sądzicie na temat tej kolekcji?

Więcej o: