Metamorfozy - WYNIKI

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy trzy Czytelniczki, które przejdą całkowitą przemianę wizerunku. Poznajcie Laureatki konkursu Metamorfozy Lula.pl.

Podążając za modą na zmiany wizerunku zorganizowaliśmy kolejny konkurs dla naszych Czytelniczek chcących odmienić swój wygląd. Otrzymaliśmy ogromną liczbę zgłoszeń, z których wybraliśmy trzy Zwyciężczynie. Laureatki zostaną oddane w ręce naszych specjalistów od wizerunku, którzy zmienią ich wygląd.

Dodatkową nagrodą dla uczestniczek metamorfozy będzie biżuteria marki Glitter - każda z laureatek konkursu otrzyma upominek o wartości 100 zł.

Wybraliśmy trzy panie - Gosię, Renatę i Annę . Każda z nich nie jest zadowolona z tego, jak wygląda. Gosia bardzo chciałaby nauczyć się dobierać rzeczy do swojej sylwetki. Liczy, że nasi specjaliści nauczą ją być elegancką. Renia najbardziej chce zmienić nastawienie do swojego wyglądu, a Ania potrzebuje podstawowej wiedzy o tym, co do niej pasuje i podkreśli jej atuty. Chciałaby znaleźć własny styl.

Oto zgłoszenia nadesłane przez laureatki konkursu:

*Gosia

MetamorfozyMetamorfozy 

Mam na imię Gosia mam 27 lat męża dwoje dzieci. Chciałabym nie ukrywam Zmienić u siebie odruch kupowania ubrań przez Internet( I tak potem je rozdaję i znowu nie mam co nasienie włożyć) Chciała bym nauczyć się dobierać rzeczy które pasują do mnie zatuszują co nieco( tego nieco po drugiej ciąży jest aż nad to L!) próbowałam brać przykład z programów TV o modzie i wyglądzie- ale dalej robię źle lub ja jestem skazana na porażkę! Bluzka jak wór ! fryzura jednak nie ta ! no jakaś MASASAKRA!

Jest mi też przykro gdy jakaś kobieta elegancka mnie mija i zabija wzrokiem widząc taką "kurę domową" koło tak przystojnego mężczyzny dodam zadbanego jakim jest mój mąż.

Dla mnie spotkanie z fachowcami to ostatnia szansa Nauczcie mnie być elegancką! Proszę!

*Renia

MetamorfozyMetamorfozy 

Zmienić chciałabym wiele, ale chyba naj bardziej chciałabym zmienić swoje nastawienie do własnego wyglądu

Fryzura to mój codzienny poranny koszmar! Natura obdarzyła mnie baaardzo bujnymi włosami, co przysparza mi wiele problemów. Pomimo "przerzedzania" moje włosy wyglądają jak sztuczna, stercząca peruka Nie chcąc rzucać się bardziej w oczy nie eksperymentuje z kolorem, choć moim największym pragnieniem jest mieć wesołą, marchewkową fryzurkę :)

Drugim największym kompleksem są moje chude nogi NIGDY nie zakładam sukienek ani spódnic. Szczupłe nogi to atut kobiety, jednak chude i krzywe są mało atrakcyjne. Chciałabym nauczyć się dobierać tak ubrania i dodatki by zatuszować wszystkie swoje kompleksy a wyeksponować walory, które w końcu jak każda kobieta tak i ja ich kilka posiadam :)

W najbliższym czasie zaprezentujemy relację z Dnia Metamorfoz, rezultaty pracy naszych specjalistów oraz wrażenia samych Uczestniczek. Współtwórcami przemiany będą wizażystka i doradca ds. wizerunku Maretha Żurakowska , stylista fryzur Piotr Domosławski oraz makijażystka Anna Jachowicz-Nartowska .

Więcej o: