Apaszki Versace

Piękna apaszka to dodatek, który zupełnie odmienia klasyczne zestawienie. Nadaje szyku, a kolorowy wzór ubarwia stylizację.

Z pięknych apaszek znana jest firma Hermes , jednak dom mody Versace słynący z uwielbienia do przepychu również doskonale radzi sobie na tym polu. W kolekcji marki znaleźliśmy trzy piękne apaszki Versace. Wszystkie zachwycają doborem barw oraz dekoracyjnymi wzorami. Apaszka w odcieniach niebieskiego została ozdobiona motywem Dzikiego Zachodu , z gwiazdą szeryfa na środku. Na żółtej widnieje Indianin na koniu , a czerwona jest "ukłonem" w stronę Mozarta . Każda z apaszek jest zrobiona z 100% jedwabiu obszytego na końcach.

Takie barwne apaszki będą idealnie pasować do czarnego zestawienia, ale nie tylko. Wielbicielki barwnego stylu boho , czy hippie doskonale wiedzą, że im bardziej kolorowe zestawienie, tym lepiej. Zwłaszcza, że w tym sezonie króluje dowolność w zestawianiu wzorów . Barwne apaszki Versace możecie dodać do dżinsów i skórzanej ramoneski, do luźnych szarawarów i bokserki lub do klasycznej sukienki.

Jak Wam się podobają?

Można je kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter . Kosztują 195 euro .

Lato w reklamie Hermes

Najbardziej mi się podoba apaszka:
Więcej o: